Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

 

 

Možnosti využitia

Jednodverová chladnička Gorenje R4092ANW je ideálnou voľbou na umiestnenie do menších kuchynských priestorov alebo domácností, ktoré sú vybavené samostatnou mrazničku. Vhodná je aj do priestorov, ktoré mrazničku nevyžadujú ako je napr. internát, chalupa, kancelária alebo hotel, v ktorých poskytne potrebné podmienky pre uloženie potravín alebo nápojov. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestností.

Objem a vybavenie

Chladnička ponúka aj napriek malým rozmerom dostatočne veľký objem pre vaše potraviny. Jej brutto objem je 136 litrov a celkový využiteľný objem pre vaše potraviny je 133 litrov. Interiér je tvorený tromi sklenenými policami plnej šírky, nádobkou na vajíčka, policou na mliečne výrobky, ktorá sa nachádza v dvierkach, policou na fľaše s pevným krytom a zásuvkou na ovocie a zeleninu. Vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A++. Jej spotreba elektrickej energie je len 0,25 kWh za 24 hodín. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Ľavé/pravé otváranie dverí si môžete nastaviť podľa vašich potrieb.

Vlastnosti

Povrchové prevedenie v bielej farbe, vďaka ktorej môžete chladničku umiestniť kamkoľvek, bez narušenia celkového dizajnu miestnosti. Dvierka sú kovové a pre ich pohodlnejšie otváranie je prispôsobené ergonomické madlo. Umiestnené je na vrchnej strane dvierok, takže sa nebudete musieť zbytočne zohýnať. Interiér je vybavený LED bočným osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. Zaraďovaná je do klimatickej triedy SN, ST, N a jej príkon je 45 W. Úroveň hluku dosahuje 39 dB a tak vás počas jej prevádzky nebude rušiť hluk.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 84,5 cm
Celkový čistý objem: 133 L
NoFrost (chladnička): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55,3 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 57,4 cm
Hmotnosť: 28 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
NoFrost (chladnička): Nie
Displej na dvierkach: Nie

Dizajn

Celkový čistý objem: 133 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 91 kWh
Klimatická trieda: SN-ST

Ostatné

Kód produktu: 598134

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore