Gorenje R615EEW5

Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 271 l, Ročná spot. energie: 107 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, No Frost (chladnička), Šírka: 59,5 cm, Výška: 145 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Jednodverová chladnička Gorenje R615EEW5 v bielej farbe ponúka celkový objem 271 litrov. Pri ročnej spotrebe energie 107 kWh je zaradená do energetickej triedy E. Vnútro je vybavené držiakom na fľaše, 3 policami vo dverách a 5 sklenenými policami. Disponuje LED osvetlením, rýchlym chladením a FrostLess.

Zásuvka CrispZone

Chladnička je vybavená aj veľkou zásuvkou CrispZone, ktorá slúži na ukladanie ovocia a zeleniny. Vďaka systému HumidityControl je možné riadiť úroveň vlhkosti vo vnútri zásuvky. Vaše uložené potraviny ostanú dlhšie čerstvé, svieže a zachovajú si vitamíny.

Ilustračný obrázok

Funkcia SuperCool

Ideálna funkcia pre veľké nákupy. Veľké množstvo nových potravín, ktoré majú pri vložení do chladničky vyšší teplotu, narušia stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Preto táto funkcia zníži teplotu na 3 °C a bude ju nasledujúcich 6 hodín udržiavať konštantnú. Funkciu SuperCool aktivujte po mimoriadne veľkých nákupoch, tak aby ste udržali potraviny stále čerstvé a svieže.

Ilustračný obrázok

FrostLess

Táto technológia obmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho odmrazovania až o 50 %. Okrem toho, že budete mať menej práce s odmrazovaním, pomocou systému FrostLess ušetríte tiež energiu a zabezpečíte si jednoduchú starostlivosť o vašu chladničku.

Ilustračný obrázok

Eco mode

V prípade dlhšej neprítomnosti je možné chladničku nastaviť tak, aby fungovala v režime úspory energie, pretože dvierka sú neustále zatvorené.

Led osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia ako pri konvenčnej žiarovke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 145 cm
Celkový čistý objem 271 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje R615EEW5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Dušan

3. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Oproti predchodcovi rovnakej značky a vonkajších rozmerov menšie - užšie vnútorné rozmery.