Gorenje R619EAW6


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 398 l, Ročná spot. energie: 123 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, No Frost (chladnička), Šírka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Viac info


NAY Extra cena 503,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 56,00 €.

Cena 559,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Jednodverová chladnička Gorenje R619EAW6 v bielej farbe s displejom na dvierkach. Ponúka celkový využiteľný objem 398 litrov a ročná spotreba energie je 123 kWh. Vnútro disponuje držiakom na fľaše, 3 policami vo dverách a 6 sklenenými policami. Vybavená je zvukovým alarmom, elektrickým ovládaním a automatickým odmrazovaním.

Systém DynamiCooling

Vetrací systém DynamiCooling prispieva k rovnomernej cirkulácii studeného vzduchu vďaka ventilátoru novej konštrukcie. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára prirodzené podmienky vo vnútri chladničky a ničí až 95 % baktérií a zápachov.

Led displej

Elektronické ovládanie pomocou LED displeja na chladničke umožňuje pohodlné nastavenie teploty spotrebiča. Ovládací displej tiež umožňuje aktiváciu funkcie SuperCool na chladničke. V prípade náhleho zvýšenia teploty sa na oboch displejoch rozsvieti špeciálny signál a zaznie akustický signál.

AdaptTech

Tento inteligentný systém bol vyvinutý na udržiavanie konštantnej teploty v chladničke bez ohľadu na to, ako často otvárate dvere. Chladnička nepretržite sleduje spôsob, akým ju používate, a riadi teplotu na zabránenie zvýšeniu teploty, aby tak vaše jedlo zostalo čerstvé a znížila sa spotreba energie.

Fresh Zone

Jednodverová chladnička Gorenje má prispôsobenú zásuvku Fresh Zone, ktorá udržiava potraviny dlhšie čerstvé pri teplote okolo 3° C.

Zásuvka CrispZone

Chladnička je vybavená aj veľkou zásuvkou CrispZone, ktorá slúži na ukladanie ovocia a zeleniny. Vďaka systému HumidityControl je možné riadiť úroveň vlhkosti vo vnútri zásuvky. Vaše uložené potraviny ostanú dlhšie čerstvé, svieže a zachovajú si vitamíny.

Led osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia ako pri konvenčnej žiarovke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 398 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje R619EAW6

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ildikó

7. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dizajn, vnutorne riesenie