Gorenje R619EEW5


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 398 l, Ročná spot. energie: 123 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, No Frost (chladnička), Šírka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Viac info


Cena 558,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Jednodverová chladnička Gorenje R619EEW5 v bielej farbe ponúka celkový využiteľný objem 398 litrov a ročná spotreba energie je 123 kWh. Vnútro je vybavené držiakom na fľaše, 3 policami vo dverách a 6 sklenenými policami. Disponuje CrispZone zásuvkou s HumidityControl, režimom EcoMode a LED osvetlením.

Väčší objem

Je to najlepšie riešenie pre skladovanie veľkého množstva potravín. Väčšia kapacita umožňuje lepšiu organizáciu vašich potravín, poskytuje lepší prehľad o tom, čo sa v chladničke nachádza, čo má za následok aj zníženie plytvania potravinami. Uskladnenie väčšieho množstva potravín taktiež znamená menej časté nakupovanie a viac času pre vás.

DynamicAir

Vylepšený ventilačný systém funguje podľa princípov dynamického chladenia, udržiava rovnomernú teplotu v celej chladničke. Vďaka tomuto systému prevádzky prispieva DynamicCooling k úspore energie a patrí do kategórie „zelených“ funkcií.

DynamiCooling

Vetrací systém DynamiCooling prispieva k rovnomernej cirkulácii studeného vzduchu vďaka ventilátoru novej konštrukcie. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára prirodzené podmienky vo vnútri chladničky a ničí až 95 % baktérií a zápachov.

Zásuvka CrispZone

Chladnička je vybavená aj veľkou zásuvkou CrispZone, ktorá slúži na ukladanie ovocia a zeleniny. Vďaka systému HumidityControl je možné riadiť úroveň vlhkosti vo vnútri zásuvky. Vaše uložené potraviny ostanú dlhšie čerstvé, svieže a zachovajú si vitamíny.

Eco mode

V prípade dlhšej neprítomnosti je možné chladničku nastaviť tak, aby fungovala v režime úspory energie, pretože dvierka sú neustále zatvorené.

Led osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia ako pri konvenčnej žiarovke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 398 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Gorenje R619EEW5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Juraj

31. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • veľa políc
  • tichý chod

Pavel

18. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • páči sa mi že tam nie je mraznička, lebo ju nepotrebujem...
  • nevidím