Gorenje W2NEI84AS/CZ


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 414,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,30 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 69,17 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Automatická práčka s predným plnením Gorenje W2NEI84AS/CZ v bielej farbe vyperie 8 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot./min. K dispozícií má 16 pracích programov a praktické funkcie. Disponuje LED displejom, invertorovým motorom PowerDrive, samočistiacím programom bubna a senzormy Load, Foam a hladiny vody.

Gorenje W2NEI84AS/CZ

Vyperte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Spredu plnená práčka Gorenje W2NEI84AS/CZ s kapacitou 8 kg. Maximálny výkon odstredenia je 1400 ot./min. K úspornej prevádzke napomáhajú aj jej doplnkové funkcie, ktorými je vybavená. Disponuje 16 programami, ktoré si môžete navoliť možnosťou vlastného nastavenia pomocou otočného ovládača a tlačidla. Je vybavená praktickým LED displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie vrátanie času do konca prania.

Programy a funkcie 

  • Programy: Bavlna, Program pre ručné pranie a vlnu, Mix syntetika, Domáce zvieratá, Extra hygiena, Baby program, Denné pranie, Eco 40–60 °C, Rýchly 20', PowerWash 59', Košele, Vankúše, Samočistiaci program bubna práčky, Spin/drain, Pláchanie/Aviváž, NormalCare, TimeCare
  • Funkcie: Čerpadlo stop, Shortening program two levels, Vyššia hladina vody, Rýchly program, Pauza, Pridanie bielizne, Ukladanie osobných nastavení, Predpierka, Jednoduché žehlenie, Preskočiť odstredenie, Nastavenie teploty, End of washing setting

ExtraHygiene

Automatická práčka je vybavená jedinečnou funkciou ExtraHygiene, ktorá odstráni až 99,9% baktérií a kvasiniek z vašej bielizne. To všetko za pomoci pary a vysokotepelného prania, vďaka čomu bude vaša bielizeň dokonale čistá. Zároveň tiež aj vaša práčka zostane po dlhšiu dobu čistá, bez mikrobiálneho povlaku. 

Funkcia Fast Washing

FastWashing vám umožňuje skrátiť čas prania u každého programu, vrátane doplnkových možností predpierania a vyššej hladiny vody.

SteamTech

Práčka od Gorenje disponuje funkciou SteamTech, vďaka ktorej už nebudete musieť používať aviváž. Program sa postará o to, aby vaše oblečenie bolo ošetrené parou na konci zvoleného pracieho programu. Para úplne prenikne cez vlákna látky, čím sa odstránia pachy, baktérie a navyše sa zmierni aj pokrčenie.

Motor PowerDrive

Práčka je vybavená veľmi tichým a výkonným invertorovým motorom PowerDrive, ktorý zaručí dlhšiu životnosť a šetrí energiu pri každom praní. Ovládanie práčky je jednoduché, stačí len zapnúť práčku, zvoliť program a stlačiť tlačidlo Štart. Pre zaistenie väčšej bezpečnosti je práčka vybavená detským zámkom.

StableTech

Pre lepšiu stabilitu má práčka špeciálny panel StableTech (na bokoch a v spodnej časti), ktorý znižuje hlučnosť pri odstreďovaní a zaisťuje lepšiu stabilitu.

StopAddGo

StopAddGo funkcia preruší pranie počas prvých minút cyklu a umožní vám pridať zabudnutú bielizeň alebo nejakú bielizeň odobrať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Maximálna hĺbka 54.5 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje W2NEI84AS/CZ

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Peter

16. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Výborne perie