Gorenje W2NEI94AS


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 450,99 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 479,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,02 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 75,17 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná práčka Gorenje W2NEI94AS v bielej farbe v energetickej triede A vyperie 9 kg bielizne pri 1400 ot./minútu. Disponuje technológiou SteamTech, invertorovým motorom PowerDrive, antialergickým programom a špeciálnym programom pre košele ShirtsSteam.

Gorenje W2NEI94AS

Vyperte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Spredu plnená práčka Gorenje W2NEI94AS s kapacitou 9 kg. K úspornej prevádzke napomáhajú aj jej doplnkové funkcie, ktorými je vybavená. Disponuje 16 programami, ktoré si môžete navoliť možnosťou vlastného nastavenia pomocou otočného ovládača a tlačidla. Je vybavená praktickým LED displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie vrátanie času do konca prania. Maximálny výkon odstredenia je 1400 ot./min.

Programy: Bavlna, Program pre ručné pranie, Mix syntetika, Domáce zvieratá, Extra hygiena, Baby program, Denné pranie, Eco 40–60 °C, Rýchly 20 minútový, PowerWash 59 minút, Košele, Vankúše, Samočistiaci program bubna práčky, Spin/drain, Pláchanie/aviváž

ExtraHygiene

Práčka je vybavená jedinečnou funkciou ExtraHygiene, ktorá odstráni až 99,9% baktérií a kvasiniek z vašej bielizne. To všetko za pomoci pary a vysokotepelného prania, vďaka čomu bude vaša bielizeň dokonale čistá. Zároveň tiež aj vaša práčka zostane po dlhšiu dobu čistá, bez mikrobiálneho povlaku. 

Sila pary

Práčka od Gorenje disponuje funkciou SteamTech, vďaka ktorej už nebudete musieť používať aviváž. Program sa postará o to, aby vaše oblečenie bolo ošetrené parou na konci zvoleného pracieho programu. Para úplne prenikne cez vlákna látky, čím sa odstránia pachy, baktérie a navyše sa zmierni aj pokrčenie. Rýchly 59 minútový program (vhodný na polovičnú náplň) vám umožní rýchlo vyprať mierne znečistené odevy.

SterilTub

Samočistiaci program SterilTub odstráni baktérie vo vnútri práčky (aj keď periete na nižších teplotách) a zabezpečí, aby vaše oblečenie vždy sviežo voňalo. 

AllergySteam

Chráňte svoju rodinu pred alergiami intenzívnym pôsobením pary. Tá účinne odstraňuje alergény, ako sú prachové roztoče či srsť z domácich miláčikov a to bez poškodenia vášho oblečenia.

ShirtsSteam

Program ShirtsSteam je šitý na mieru špeciálne praniu košieľ, aby sa zaistilo, že sú nielen dôkladne čisté, ale aj menej zmačkané, takže nebudete musieť strácať čas príliš častým žehlením.

Bubon WaweActive

Prenechajte starostlivosť o bielizeň vašej práčke a užívajte si svoje oblľúbené činnosti. Unikátny vlnový profil bubna WaweActive v kombinácii so špeciálnymi vlnovými 3D rebrami poskytuje dokonalé ošetrenie vášho oblečenia a čistú bielizeň s minimálnym pokrčením.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Maximálna hĺbka 61 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje W2NEI94AS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami