Gorenje WHC623E16X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
129,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Gorenje WHC623E16X v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Ponúka 3 stupne výkonu nastaviteľné pomocou mechanických gombíkov. Maximálny výkon odsávania pri odťahu dosahuje 505 m³/hod. a pri recirkulácii 380 m³/hod. Priemer odťahu je 15 mm. Pracovnú plochu pod digestorom Gorenje WHC623E16X sprehľadní LED osvetlenie 2 x 6 W. Maximálna hlučnosť je 62 dB. Odsávač je vybavený dvoma kovovými tukovými filtrami s polyuretánovou penou, ktorá eliminuje až 98 % tuku a nečistôt. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Concept OPK4660 Concept OPK4660

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Komínový digestor Concept OPK4660 v príjemnom nerezovom prevedení šírky 60 cm je vybavený dotykovým ovládaním. Má jednoduchú obsluhu, ponúka 3 rýchlosti odsávania, LED osvetlenie 2 x 1,5 W a časovač vypnutia. Odsávanie je pri ňom možné priamo do komína, alebo môžete využiť aj recirkuláciu (po dokúpení uhlíkových filtrov Concept 61990194 - potrebné sú 2 ks). Maximálny výkon odsávania dosahuje 641m³/h. Dodávané príslušenstvo: spätná klapka, 2x kovový tukový filter, pružné výstupné potrubie.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Maximálna hlučnosť: 66 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 641 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Odsávanie výparov

Komínový digestor Gorenje WHC623E16X je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Tento šikovný pomocník je veľmi kvalitný a podáva aj skvelý výkon - odsaje až 505 m³/h. (pri recirkulácii 380 m³/h.). Priemer odťahu je 150 mm. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s mechanickým ovládaním. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Mora UF 240 x 220/315275.

Moderný dizajn a umiestnenie

Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Moderný komínový odsávač pár patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne z nerezu, čo mu dodáva tradičný a originálny vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 55 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm.  Odsávač je vybavený hliníkovým filtrom s polyuretánovou penou a spätnou klapkou 150 mm.

Polyuretánová pena

Špeciálna polyuretánová pena vo filtroch odstraňuje až 98 % tukov a nečistôt. Vďaka nemu bude vzduch vo vašej kuchyni omnoho sviežejší a čistejší. Zároveň sa postará o vyššiu absorpčnú účinnosť.

Kvalitné osvetlenie a nízka hlučnosť

Kompaktný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré vám výrazne uľahčí prácu pri varení. Silné až 2 x 6 W osvetlenie vám posvieti pri príprave chutného pokrmu. Popritom vás nebude rušiť nadmerným hlukom, pretože tento kvalitný digestor je napriek svojmu vysokému výkonu pomerne tichý. Maximálna hlučnosť prístroja dosahuje 62 dB, čo vás pri varení určite nebude rozptyľovať. Kompaktný komínový digestor je ten pravý pre Vašu kuchyňu.

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine WHC623E16XSK (stiahnuť) [*.pdf, 3.58 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 62 dB
Maximálny výkon odsávania: 505 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 505 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 55 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 54,5 cm
Výška komína (max.): 87,5 cm
Vhodný uhl. filter: UF 315275
Potrebný počet uhl. filtrov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 79,5 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 8,6 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Montážna sada

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 62 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: C
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Celková spotreba: 62,2 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: 514495

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore