Gorenje WHI649EXBG


Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Maximálny výkon odsávania: 608 m3,


Cena 229,00 €

Zľava 18 % z pôvodnej ceny: 279,00 € Zobraziť nápoveď

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Gorenje WHI649EXBG v čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy B. K dispozícii má 3 výkonnostné stupne s maximálnym výkonom odťahu 606 m³/hod. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. Pracovnú plochu pod digestorom sprehľadňuje LED pás. Odsávač Gorenje WHI649EXBG je vybavený umývateľným hliníkovým filtrom s polyuretánovou penou, ktorý zachytí vznikajúce mastnoty. Maximálna hlučnosť dosahuje 63 dB. Šírka 60 cm

 

 

Výkon digestora

Výkon komínového digestora Gorenje WHI649EXBG by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 55 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou elektronického ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 609 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 63 dB. Jeho prevádzka nie je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu pomocou dotykového ovládacieho panela. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED pása, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Gorenje 808996 (potrebný 1 kus). Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Jedinečný hliníkový tukový filter vylepšený o špeciálnu polyuretánovú penu eliminuje až 98 % tuku a nečistôt.Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Maximálny výkon odsávania 608 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje WHI649EXBG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené