Gorenje WHT643E4XBG

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
319,00 €

Pôvodná cena 379,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Gorenje WHT643E4XBG v nerezovom prevedení v kombinácii so sklom je zaradený do energetickej triedy B. Má dotykové ovládanie umiestenené vpredu. Odsávanie je možné s odťahom alebo recirkuáciou. Jeho maximálny výkon odsávania dosahuje 650 m³/h. (pri recirkulácii 488 m³/h.) s priemerom odťahu 15 cm. Ponúka 3 rýchlosti odsávania, ktoré sa nastavujú pomocou dotykového ovládania. Komínový digestor Gorenje WHT643E4XBG má umývateľný hliníkový fitler s polyuretánovou penou a klapkami, ktorý zachytáva mastnotu. Pracovnú plochu pod odsávačom sprehľadní LED osvetlenie. Využíva patentovanú technológiu AdaptAir Pro a účinne odstraňuje nepríjemné zápachy, paru a nečistoty.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %
Popis produktu

 

 

Odsávanie výparov

Komínový digestor Gorenje WHT643E4XBG je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Tento šikovný pomocník je veľmi kvalitný a podáva aj skvelý výkon - odsaje až 650 m³/h. (pri recirkulácii 488 m³/h.). Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s dotykovým ovládaním. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť pri prvej inštalácii recirlulačnú sadu Gorenje UF AH182/683038, následne je potrebné dokupovať už len uhlíkový filter Gorenje UF AH217/683624.

Technológia AdaptAir Pro

Unikátna technológia AdaptAir Pro umožňuje nasávanie vzduchu po obvode, čím sa zabraňuje nahromadeniu nečistôt na kuchynských skrinkách aj odsávači. Účinne odstráni nepríjemné pachy, paru a nečistotu zo vzduchu. Vďaka rovnomernému nasávaniu vzduchu cez povrch filtra nie je potrebné časté čistenie tukových filtrov a to aj pri najnižšom stupni odsávania.

Moderný dizajn

Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Moderný komínový odsávač pár patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne z nerezu, čo mu dodáva tradičný a originálny vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 59,8 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek 6 W. Odsávač je vybavený hliníkovým filtrom s polyuretánovou penou a spätnou klapkou 150 mm.

Polyuretánová pena

Špeciálna polyuretánová pena vo filtroch odstraňuje až 98 % tukov a nečistôt. Vďaka nemu bude vzduch vo vašej kuchyni omnoho sviežejší a čistejší. Zároveň sa postará o vyššiu absorpčnú účinnosť.

Kvalitné osvetlenie a nízka hlučnosť

Kompaktný digestor je vybavený kvalitným LED osvetlením, ktoré vám výrazne uľahčí prácu pri varení. Silné až 6 W osvetlenie vám posvieti pri príprave chutného pokrmu. Popritom vás nebude rušiť nadmerným hlukom, pretože tento kvalitný digestor je napriek svojmu vysokému výkonu pomerne tichý. Maximálna hlučnosť prístroja dosahuje 70 dB, čo vás pri varení určite nebude rozptyľovať. Kompaktný komínový digestor je ten pravý pre Vašu kuchyňu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 70 dB
Maximálny výkon odsávania: 650 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 650 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 74 cm
Výška komína (max.): 98 cm
Vhodný uhl. filter: 683624
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 45,6 cm
Hmotnosť: 18,9 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 70 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: ocel

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 69,7 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 679583

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore