GP ReCyko Pro Photo Flash HR06 (AA) 2000 mAh 4 ks

Cena:
18,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,38 €

POPIS PRODUKTU

Batérie GP ReCyko Pro Photo Flash HR6 s kapacitou 2000mAh boli špeciálne vyvinuté pre použitie vo fotoaparátoch a bleskoch. Spájajú najmodernejšie výrobné technológie za účelom dosiahnutia vysokého výkonu pri fotení. Vynikajú rýchlou odozvou pre obstaranie viac fotografií v krátkom intervale, takže neprídete o žiadny z krásnych momentov počas rodinnej, kultúrnej, či športovej akcie. Naviac ich môžete použiť ihneď po zakúpení a rozbalení, bez nutnosti predchádzajúceho nabíjania. Vyznačujú sa veľmi vysokou výdržou, kedy na jedno nabitie zaobstaráte až 1400 snímkov. Táto hodnota je len orientačná a je ovplyvnená najmä použitým bleskom, alebo technikou fotenia. Umožnia viac ako 500 nabíjacích cyklov. Používaním nabíjacích batérií a ich správnym zaobchádzaním môžete ušetriť nemalé finančné náklady.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Nová generácia nabíjateľných batérií

Rada nabíjateľných batérií GP ReCyko Pro využíva najmodernejšiu technológiu výroby, vďaka ktorej batérie zaručujú špičkovú výdrž, a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe týchto batérií sa použilo viac než 10% materiálov z recyklovaných zdrojov a až 94% materiálov je opäť recyklovateľných

Určené pre profesionálnych fotografov

Nabíjateľné batérie GP ReCyko Pro Photo Flash boli špeciálne navrhnuté pre využitie vo fotoaparátoch a externých bleskoch. Vďaka vylepšenému vnútornému odporu majú batérie až o 19% rýchlejšiu odozvu, vďaka čomu sa vám podarí zachytiť každý krásny moment včas. Vylepšená výrobná technológia umožnuje viac ako 500 nabíjacích cyklov bez výraznej straty kapacity, vďaka čomu vám batérie GP ReCyko Pro Photo Flash budú slúžiť dlhé roky. Funkcia EnergyLock efektívne minimalizuje ich samovybíjanie. Technológia LSD (Low-Self-Discharge) umožňuje zachovanie až 70% energie po 12 mesiacoch od posledného nabitia, vďaka ktorej sú vhodné aj pre menej časté používanie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Kapacita batérie: 2000 mAh
Nabíjateľná: Áno
Druh batérie: Ni-Mh
Napätie: 1,2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gp

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 14,5 mm
Výška: 50,5 mm
Hmotnosť: 27 g
Hĺbka: 14,5 mm

Obsah balenia

Počet kusov v balení: 4 Kus

Batérie

Kapacita batérie: 2000 mAh
Typ batérie: AA
Nabíjateľná: Áno
Druh batérie: Ni-Mh

Energetické údaje

Napätie: 1,2

Ostatné

Kód produktu: B2420

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore