GPO Retro Ambassador zelený

Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Rýchlosť: 33, 45, 78, Predzosilňovač: Nie,


Cena 145,00 €

2,90 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kufríkový gramofón GPO RETRO Ambassador v zelenej farbe s podporou technológie Bluetooth. Gramofón je vybavený dobíjateľnou batériou s kapacitou 2,5 hodiny. Disponuje tromi rýchlosťami prehrávania, funkciou auto stop a zabudovanými reproduktormi. Platne umožňuje prehrávať pri otáčkach 33/45/78 za minútu. Zabudovaný USB port umožňuje nahrať hudbu z vašich platní na USB disk.

Luxusný dizajn

Kufríkový gramofón GPO RETRO Ambassador pripomína skôr luxusný kufrík. Ide o dizajnový kúsok gramofónu osadeného v koženom ráme potiahnutom s mosadznými chráničmi rohov. Zabudované reproduktory sú vkusne umiestnené na bokoch gramofónu. Elegantný retro dizajn zútulní váš domov aj, keď je práve zatvorený.

Vlastnosti

Gramofón umožňuje prehrávať platne pri otáčkach 33/45/78 za minútu, prostrednícvom neho sa vrátite do dávnych čias ale rovnako si môžete užívať modernú hudbu. S podporou technológie Bluetooth ho môžete veľmi jednoducho spárovať so svojím mobilným telefónom, tabletom alebo slúchadlami, a užívať si tak počúvanie hudby prostredníctvom nich. Gramofón je vybavený dobíjateľnou batériou s kapacitou 2,5 hodiny a zabudovaným USB portom, ktorý umožňuje nahrať hudbu z vašich platní na USB disk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
Rýchlosť 33, 45, 78
Predzosilňovač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GPO Retro Ambassador zelený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené