Grand Theft Auto V Premium Edition PS4 hra

Cena:
38,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,78 €

POPIS PRODUKTU

Hra Grand Theft Auto V Premium Edition určená pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu. Otvorený svet disponuje rozmanitým prostredím mesta Los Santos aj priľahlou krajinou Blaine County. Okrem hlavných misií si vyskúšate adrenalínové prvky, ako je zoskok padákom a nelegálne preteky v uliciach mesta alebo si oddýchnete pri hraní golfu, tenisu či cvičení jógy. Hrať môžete za tri postavy, medzi ktorými jednoducho prepínate a využívate ich schopnosti.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Prostredie

Dej sa po epizóde San Andreas znovu vracia do mesta Los Santos, ktoré je ešte väčšie a otvorenejšie. Stretnete tu množstvo postáv s rozličnými charaktermi. Hra ponúkne rôzne geografické oblasti, od mesta s mrakodrapmi, cez vysoké hory až po prostredie pod hladinou oceánu. 

Postavy

V hre si zahráte za tri postavy - Michaela, Trevora a Franklina, pričom medzi nimi inteligentne a ľahko prepínate. Každý z nich žije v inej časti mesta, má svoje vlastné problémy, cez ktoré sa snaží dostať a disponuje jedinečnými vlastnosťami aj schopnosťami.

Činnosti

Okrem hlavnej dejovej línie je k dispozícií množstvo menších akcií. Môžete sa pustiť do športu ako golf a tenis alebo si dopriať viac adrenalínu pri zoskokoch s padákom či zúčastniť sa nelegálnych pretekoch v uliciach mesta po úprave svojho auta.

GTA Online

Po pripojení konzoly k internetu dostanete ešte viac možností ako ste mali dovtedy. Môžete sa nielen spojiť s ostatnými hráčmi a vychutnať si spoločné akcie alebo súperenie, ale dostanete takto aj nové úlohy, vozidlá a nehnuteľnosti. Hra obsahuje doplnky The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Bikers a Criminal Enterprise Starter Pack. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Take 2
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie, Vulgárnosti, Sex, Drogy
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5026555424264

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore