Grand Theft Auto V - PS5 hra

Popis produktu

Ďalšie pokračovanie známej série Grand Theft Auto sa vracia ku koreňom otvoreného dielu San Andreas, kde ste mali možnosť okrem mesta cestovať tiež priľahlými oblasťami vidieka. V hre sa ujmete rovno troch hlavných hrdinov. Medzi nimi si budete môcť ľubovoľne prepínať skrz "rýchle menu". Každý z hrdinov ovláda niečo iné a zároveň má každý dosť odlišnú povahu. PS5 verzia Grand Theft Auto V obsahuje režim pohľadu z prvej osoby a dáva hráčom možnosť preskúmať neuveriteľne detailný svet Los Santon a Blaine County novým spôsobom.

Prežite príbeh troch úplne odlišných postáv

Zahrajte si za mladého pouličného podvodníka, bankového lupiča a desivého psychopata, ktorí sa zapletú s americkou vládou a najmocnejšími šéfmi podsvetia. Budete musieť zvládnuť mnoho nebezpečných lúpeží, aby ste mali aspoň malú šancu na prežitie v tomto neľútostnom meste.

Ohromujúce vizuály

Grand Theft Auto V pre PS5 obsahuje množstvo vizuálnych a technických vylepšení. Hra ponúka rozlíšenie až 4k, až 60 snímok za sekundu, možnosť HDR, sledovanie lúčov, vylepšené kvality textúr a ďalšie funkcie.

3D zvuk

Počúvajte zvuky sveta s úplnou presnosťou: zošliapnutie plynu ukradnutého superauta, rachot susednej streľby, hukot vrtuľníka nad hlavou a mnoho ďalšieho.

Exkluzívny nový obsah

Vstúpte do Hao's Special Works na Los Santos Car Meet, kde nájdete elitné nové vylepšenia a exkluzívne úpravy. Potom vezmite tieto vysokovýkonné vozidlá na preteky HSW, nové časovky a ďalšie.

Nový nástroj na budovanie kariéry

Začnite v GTA Online s nástrojmi obchodu. Rýchlo si vyberte jednu zo štyroch firiem – motorkár, vedúci, majiteľ nočného klubu alebo obchodník so zbraňami a naštartujte svoj podnik. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Grand Theft Auto V - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené