GÜDE GSZ 300/600 - elektrický lanový zdvihák

  • Doprava zadarmo

Dĺžka lana: 12 m, Príkon: 1050 W


Cena 149,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Užitočný lanový zdvihák GÜDE GSZ 300/600 vám pomôže pri dvíhaní bremien s vyššou hmotnosťou. Zdvihák je určený na zvislé dvíhanie pevných bremien do váhy až 600 kg. Používa pri tom technológiu vratnej kladky. Pri priamom dvíhaní záťažou je maximálna váhová kapacita 300 kg. Samozrejmou súčasťou tohto lanového zdviháku sú bezpečnostné prvky, ktoré sa postarajú o absolútnu istotu a bezpečnosť pri práci. Medzi tieto poistky patrí napríklad koncový spínač pre zdvíhanie a spúšťanie alebo núdzový vypínač. Zdvihák je poháňaný výkonným motorom s príkonom až 1, 05 kW, ktorý je vybavený tepelnou ochranou.

Bezpečné náradie

Inovatívny a moderný lanový zdvihák GÜDE GSZ 300 600 vám ponúka bezpečnú a jednoduchú cestu, ako sa vysporiadať s ťažkým nákladom. Tento zdvihák je mimoriadne užitočný napríklad pri stavbách, pomocou neho je totiž možné vyzdvihnúť zvisle až 600 kg pevného nákladu. Navyše je vybavený naozaj spoľahlivými bezpečnostnými poistkami, aby práca s ním bola nenáročná a zároveň zbavená akýchkoľvek rizík.

Spoľahlivé prevedenie

Absolútna bezpečnosť náradia je v prvom rade docielená jeho spoľahlivou a pevnou konštrukciou. A tú tento lanový zdvihák spĺňa do detailu. Skonštruovaný je z pevných materiálov, prevažne kovu, a disponuje jednoduchým ovládaním. Na zvislé dvíhanie bremien s vyššou váhou využíva technológiu vratnej kladky, ktorá je spoľahlivá a mimoriadne účinná.

Vysoká váhová kapacita

Lanový zdvihák od firmy GÜDE vám pomôže s ťažkým nákladom a hravo zvládne každé bremeno. Je uspôsobený na zvislé dvíhanie bremien až do váhy 600 kg s využitým vratnej kladky. Pri priamom dvíhaní záťažou je jeho najvyššia váhová kapacita 300 kg. Maximálna výška zdvihu je 11 metrov.

Spoľahlivé poistky

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste a preto je aj tento lanový zdvihák vybavený hneď niekoľkými bezpečnostnými poistkami. Tie zabránia akémukoľvek riziku a práca s týmto náradím bude oveľa jednoduchšia. Z tohto dôvodu disponuje zdvihák napríklad koncovým spínač pre zdvíhanie a spúšťanie alebo núdzovým vypínačom pre rýchle vypnutie.

Spoľahlivé poistky

Vysoký výkon

Lanový zdvíhač je skutočne vynikajúci vďaka vysokému výkonu. Ten je dosiahnutý motorom s príkonom až 1, 05 kW a s prípojkou 230 V. Rýchlosť zdvihu je v priemere 10 metrov za minútu.

  • Napájanie motora: 230 V
  • Motor: 1050W
  • Max. zdvíhacia sila: 300 kg ( bez vratnej kladky) 600 kg (s vratnou kladkou)
  • Max. výška zdvihu: 11 m (bez vratnej kladky) 5,5m ( s vratnou kladkou)
  • Rýchlosť zdvihu: 10 m/min. (bez vratnej kladky) 5 m/min. (s vratnou kladkou)
  • Rozmery lana: dĺžka 12 m, priemer 3,5 mm
  • Hmotnosť: 19 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Dĺžka lana 12 m
Príkon 1050 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GÜDE GSZ 300/600 - elektrický lanový zdvihák

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené