GÜDE MIG 155/6 W - zváračka pre zváranie v ochrannej atmosfére

 • Výpredaj

Zváračka, Maximálny príkon: 5,7 kVA, Maximálny zvárací prúd: 120 A, Napätie pri chode naprázdno: 48 V. Viac info


Cena 239,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 40,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Zváračka GUDE MIG 155/6 W je pojazdný model využívaný na MIG/MAG zváranie v ochrannej atmosfére so zváracími drôtmi Ø 0,8-1,0 mm. Zvárací prúd je možné nastaviť do jedného zo 6 stupňov. Ďalej je k dispozícii nastavenie rýchlosti podávania drôtu. Pre bezpečnú prevádzku disponuje GUDE MIG 155/6 W chladiacim ventilátorom a tiež ochranou proti tepelnému preťaženiu. Balenie obsahuje: 2m zváraciu hadicu s horákom, uzemňovací kábel so svorkou, redukčný ventil, ochranný zváračský štít so sklom DIN 11.

Zvárací agregát GUDE MIG 155/6 W je vybavený 6-stupňovým prepínaním zváracieho prúdu. Je určený na MIG/MAG zváranie v ochrannej atmosfére. Ochranná atmosféra slúži na oddelenie zvaru od okolitých vplyvov počas procesu zvárania. Pri používaní tejto metódy je potrebné dať pozor na to, aby nedošlo k odfúknutiu tejto ochrannej atmosféry a tiež na vylúčenie vplyvu prievanu, ktorý by to mohol spôsobiť.

V európskych krajinách sa rozlišujú dve metódy zvárania v ochranných atmosférach. Prvou je zváranie MIG, pri ktorej sa využíva ochranná atmosféra tvorená inertnými plynmi, argónom. Druhou metódou je zváranie MAG, kde je ochranná atmosféra tvorená aktívnymi plyny, CO2 alebo CO2 + argón alebo ich zmesami. Pre celú skupinu týchto metód bez rozlíšenia ochranných plynov sa používa označenie MIG/MAG.

Model GUDE MIG 155/6 W umožňuje nastaviť rýchlosť podávania drôtu. Zvárací drôt využívaný pri tomto modeli je hrubý 0,8-1,0 mm. Samotné telo zváracieho agregátu je vyrobené z pevného a odolného oceľového plechu s povrchovou úpravou práškovaním. Je vybavené chladiacim ventilátorom a tiež ochranou proti tepelnému preťaženiu. Na nebezpečenstvo preťaženia vás upozorní indikátor na to určený. Agregát je pojazdný , takže ho môžete podľa potreby presunúť. Je na to vybavený transportnou rukoväťou a dvoma pojazdnými kolieskami. Takže manipulácia s ním nebude až taká namáhavá.

 • Technické parametre:
   
 • Pripojenie/ frekvencia: 230 V / 50 Hz
 • Max. sieťový výkon: 5,7 KVA
 • Napätie pri chode naprázdno: 48 V
 • Max. hrúbka drôtu: 0,6-1 mm
 • Doporučovaná hrúbka materiálu: 0,6-6 mm
 • Spínacie stupne: 6
 • Doba zapnutia: 130 A - 10%, 75 A - 30%
 • Druh ochrany: IP 21S
 • Trieda izolácie: H

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Max. príkon 5.7 kVA
Napätie pri chode naprázdno 48 V
Odporúčaná hrúbka mat. 0,6-6 mm
Max. zvárací prúd 120 A

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GÜDE MIG 155/6 W - zváračka pre zváranie v ochrannej atmosfére

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami