Hisense RF540N4SBF2


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 302 l, Čistá kapacita mrazničky: 178 l, Ročná spot. energie: 310 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 79,4 cm, Výška: 181,7 cm. Viac info


Cena 899,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 1 039,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 18,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

96% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RF540N4SBF2 v čiernej farbe v energetickej triede E má 302 litrovú chladničku a 178 litrovú mrazničku. Vybavená technológiou Total NoFrost, funkciou SuperCool a SuperFreeze, zásuvkami FreshZone a CrispZone na uskladnenie ovocia, zeleniny a mäsa.

Americká chladnička s French Door

Americká chladnička Hisense RF540N4SBF2 v čiernej farbe v štýle Side by side s dverami French Door poskytne dostatok priestoru pre uskladnenie potravín. Chladnička poskytuje objem 302 l v chladiacej a 178 l v mraziacej časti. Mraziaca kapacita je 7 kg/24h.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Technológia Multi-Air Flow

Vďaka technológii Multi-Air Flow sa udržiava v celom priestore chladničky rovnomerná a stabilná teplota a rovnomerné prúdenie vzduchu. Technológia vytvára to najideálnejšie prostredie pre uskladnenie vašich potravín, ktoré sú uložené vo vnútri chladničky. Potravniny budú dokonale vychladené, kdekoľvek v chladničke ich umiestnite.

Super chladenie

Funkcia Super Cool (chladenie) zaisťuje rýchle a rovnomerné schladenie potravín, ktoré vložíte do chladničky. Teplotu zníži až na 3 °C, čo je takmer o polovicu menej ako štandardná prevádzková teplota. Kombinácia veľkého objemu a teploty je ideálnou pre rýchle vychladenie novo vložených potravín do chladiacej časti. Po 6 hodinách sa funkcia automaticky vypne a teplota sa vráti do pôvodného nastavenia. Funkcia pomôže tomu, aby potraviny zostali dlhšie čerstvé a zachovali si nutričnú hodnotu.

Režim Holiday Mode šetrí energiu, keď ste na dovolenke

Vďaka špeciálnej funkcii Holiday Mode nastavíte teplotu na prijateľných 15 °C. To zníži energetickú spotrebu a ušetrí financie za prevádzku chladničky, keď ste práve na dovolenke.

Užitočný alarm otvorených dverí

Ak ste zle zavreli dvere chladničky, upozorní vás zvukový alarm otvorených dverí, ktorý je vybavený inteligentným senzorom. Ten deteguje otvorené dvere. Alarm sa spustí aj v prípade, že máte dlhšiu dobu dvere otvorené. Chladnička vďaka tomu šetrí hŕbu energie, ktorá by sa zbytočne čerpala pri otvorených dverách.

Fresh Crisper

Kľúčom k zachovaniu čerstvosti ovocia a zeleniny v chladničke je udržiavanie správnej úrovne vlhkosti. Zásuvka Fresh Crisper je ideálna na skladovanie ovocia alebo zeleniny s cieľom zachovať dlhšie čerstvosť. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimálne skladovacie podmienky.

Praktická mraznička 

Zásuvky v mraziacej časti sú vybavené kĺzavým jazdcom, ktorý poskytne jednoduchú manipuláciu. V mrazničke tiež nájdete vysúvaciu priehradku, ku ktorej budete mať ľahký prístup a uskladniť do nej môžete drobnejšie výrobky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 79.4 cm
Výška 181.7 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 480 L
Čistá kapacita chladničky 302 L
Čistá kapacita mrazničky 178 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

5 recenzií Hisense RF540N4SBF2

96% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Evelin

6. 7. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľký priestor hlavne úžasná časť mrazničky
  • Elegancia
  • Zatiaľ som nestretla s nevyhodou

Odporúčam


Silvia

15. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Priestranna
  • Suflikova mraznicka
  • Vykon/cena

Chladnicka vyzera pekne. Ma vela ulozneho priestoru.


Stanislav

18. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Dizain,jednoducha osluha veľkosť a rozloženie mrazničky


Adriana

26. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Priestrannosť
  • Vzhľad a velky priestor na potraviny
  • Ziadne