Hisense RF749N4SWFE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 367 l, Čistá kapacita mrazničky: 151 l, Ročná spot. energie: 338 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Smart ovládanie mobilom, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 91,4 cm, Výška: 178,5 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RF749N4SWFE v čiernej farbe s dizajnom French Door disponuje 367 l objemom v chladiacej časti a 151 l objemom v mraziacej časti. Vybavená je technológiou No Frost Plus v chladiacej aj mraziacej časti, technológiou MultiFlow 360°, invertorovým kompresorom, zásobníkom vody, LED osvetlením, funkciou rýchle chladenie a rýchle mrazenie, zvukovým alarmom pri ponechaní otvorených dvierok a LED osvetlením. Mraziaci výkon je 7 kg/24 h. Chladnička ponúka možnosť pripojenia k WiFi a ovládanie prostredníctvom aplikácie ConnectLife. Max. hlučnosť 39 dB.

Hisense RF749N4SWFE

Na americkú chladničku Hisense RF749N4SWFE v obľúbenom prevedení French Door sa môžete vždy spoľahnúť. Elegantné čierne prevedenie sa hodí do každej modernej kuchyne. Chladiaca časť s objemom 367 l vám umožní nakúpiť a uskladniť potraviny na celý týždeň. Mraziaca časť má kapacitu 151 l.

Ilustračný obrázok

No Frost

Technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Vy sa tak vyhnete zdĺhavému procesu odmrazovania. Výhodou je nízka spotreba energie pri zachovaní výkonu a správneho chodu chladničky. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje strate vlhkosti a udržuje v potravinách všetky vitamíny a minerály prospešné pre telo.

Konvertibilná zásuvka 

Zónu My Fresh Choice je možné v prípade potreby zmeniť z chladničky na mrazničku s nastavením teploty od -18 °C až po +5 °C podľa toho, čo chcete práve skladovať. Stačí nastaviť požadovanú teplotu, čím účinne predĺžite čerstvosť a chuť potravín.

Metal Cooling

Zadná stena chladničky je pokrytá nerezovou oceľou, ktorá zaisťuje rovnomernú distribúciu chladného vzduchu zvnútra von. Táto kombinácia pokročilých technológií zaisťuje vždy ideálnu úroveň teploty a vlhkosti.

Rovnomerná distribúcia vzduchu

Inteligentný systém Multi Air Flow rovnomerne distribuuje vzduch do všetkých častí chladničky. Vy máte istotu, že každá potravina bude uchovaná v ideálnych podmienkach a nedôjde k jej znehodnoteniu.

Ilustračný obrázok

Zníži teplotu o 2 stupne po dobu 6 hodín

Funkcia Super Cool pomáha znížiť teplotné výkyvy, ku ktorým dochádza keď do chladničky vkladáte jedlo s vyššou teplotou a dvere zostávajú dlhšie otvorené. Táto funkcia okamžite zníži teplotu o 2 stupne a po 6 hodinách sa automaticky vráti k pôvodnému nastaveniu.

Ilustračný obrázok

Zaisťuje tichý a úsporný chod

Táto chladnička disponuje moderným invertorovým kompresorom, ktorý oproti tomu konvenčnému spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone, je znateľne tichší a vie sa prispôsobiť zmenám teploty, ku ktorým dochádza napríklad pri otvorení chladničky. Zaisťuje tak najlepšie podmienky na skladovanie potravín za všetkých okolností.

Ilustračný obrázok

Zvuková signalizácia vás upozorní na otvorené dvere

Otvorené dvere chladničky vedia narobiť peknú neplechu. Pokiaľ sa vám to náhodou stane, inteligentný senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmom. Zabráni sa tak zbytočným stratám energie.

Ilustračný obrázok

Ukladajte viac, ale na menšom priestore

Táto chladnička ponúka veľký vnútorný objem. Ponúka dostatok priestoru pre odloženie potravín. Krásny hladký dizajn dokonale doplní každý interiér.

Ilustračný obrázok

Špeciálne miesta pre špeciálne potraviny

Vo veľkokapacitnom mraziacom priestore nájdete aj miesto na mrazenú pizzu. A vďaka ľahko kĺzavým jazdcom sa zásuvka ľahko vyťahuje, aj keď je plná potravín.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.4 cm
Výška 178.5 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 579 L
Čistá kapacita chladničky 367 L
Čistá kapacita mrazničky 151 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RF749N4SWFE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami