Hisense RL481N4BIE


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Objem: 370 l, Ročná spot. energie: 143 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, No Frost (chladnička), Šírka: 59,5 cm, Výška: 185,5 cm. Viac info


Cena 579,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Hisense RL481N4BIE v nerezovom prevedení v energetickej triede E má objem 370 litrov. Vybavená funkciou Supercool a Superfreeze, režimom dovolenka, technológiou Total NoFrost, LED displejom a zásuvkou ZeroZone.

Jednodverová chladnička

Jednodverová chladnička Hisense RL481N4BIE v nerezovej farbe poskytne dostatok priestoru pre uloženie vaších potravín. Ponúka veľkú 370 l kapacitu a vnútorná výbava pozostáva z 5 sklenených políc. Nechýbajú ani zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny. Vo dverách sa nachádzajú ďalšie poličky pre fľaše a drobnejšie potraviny. 

Chladnička s funkciou Super Cool

Práve ste sa vrátili z nákupu? Určite vám príde vhod skvelá funkcia Rýchle chladenie, ktorá okamžite zníži teplotu chladničky na +2 °C po dobu 6 hodín. Vďaka tomu si v chladničke udržia novo vložené potraviny čerstvosť, farbu a vitamíny, ktoré sú potrebné pre naše telo.

LED osvetlenie

Dokonalý prehľad o stave vaších zásob poskytne LED osvetlenie. Dosiahne do všetkých zákutí a zasití tak výborný prehľad o všetkých uložených potravinách. LED osvetlenie je navyše šetrnejšie a vydrží dlhšie ako bežná žiarovka.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie Multi Air Flow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť. Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

Režim Holiday Mode šetrí energiu, keď ste na dovolenke

Vďaka špeciálnej funkcii Holiday Mode nastavíte teplotu na prijateľných 15 °C. To zníži energetickú spotrebu a ušetrí financie za prevádzku chladničky Hisense RL481N4BIE, keď ste práve na dovolenke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185.5 cm
Celkový čistý objem 370 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RL481N4BIE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami