Hisense RQ5P470SAIE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 304 l, Čistá kapacita mrazničky: 179 l, Ročná spot. energie: 293 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Šírka: 79.4 cm, Výška: 178.5 cm. Viac info


Cena 1 059,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Chladnička amerického typu s energetickou triedou E. Čistá kapacita chladničky je 304 l a čistá kapacita mrazničky je 179 l. Ročná spotreba energie je 293 kWh. Maximálna hlučnosť je 37 dB. Chladnička má šírku 79,4 cm a výšku 178,5 cm.

Chladnička v americkom štýle

Chladnička Hisense RQ5P470SAIE v americkom štýle s priestranným priestorom je ideálna pre rodiny, ktoré potrebujú veľkú kapacitu pre svoje potraviny. S dostatočným miestom na usporiadanie obsahu chladničky, budete mať všetko na očiach a potraviny budú mať dostatok priestoru na voľné dýchanie. Mraznička s nadštandardným objemom vám umožní nielen skladovanie mrazených výrobkov z obchodu, ale aj dlhodobé uchovávanie doma pripravených jedál, polievok, detskej výživy alebo smoothies.

Chladnička s mrazničkou Cross Door

Chladnička Hisense so štvordverovým dizajnom ponúka 3 teplotné rozsahy pre zachovanie sviežosti potravín. Chladiaca časť, mraziaca časť a časť s miernym mrazením zaručujú optimálne podmienky pre dlhodobé uchovávanie potravín.

Total NoFrost systém

Chladnička Hisense RQ5P470SAIE s funkciou Total NoFrost ponúka chladiaci systém, ktorý účinne zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Tento systém eliminuje potrebu pravidelného odmrazovania, čo vám ušetrí čas a energiu. Okrem toho, vďaka cirkulácii ionizovaného vzduchu, sa udržuje optimálna vlhkosť a všetky dôležité živiny v potravinách. Vďaka tejto funkcii môžete očakávať vysoký výkon a nízku spotrebu energie.

Multi Air Flow

Americká chladnička Hisense RQ5P470SAIE je vybavená inteligentným systémom Multi Air Flow, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu do celej chladničky. Vďaka tomu sú vaše potraviny uchované v ideálnych podmienkach a zabraňuje sa ich znehodnoteniu. S týmto inteligentným systémom máte istotu, že každá potravina je správne chladená a čerstvá.

Metal Cooling

Zadná stena chladničky je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zabezpečuje rovnomerné rozloženie chladného vzduchu zvnútra von. Táto kombinácia pokročilých technológií zaisťuje optimálnu teplotu a vlhkosť v chladničke.

Fresh Choice zóna

Táto americká chladnička disponuje s funkciou My Fresh Choice, ktorá je unikátna v tom, že sa dá jednoducho premeniť z chladničky na mrazničku. S nastavením teploty od -20 °C až po +5 °C si môžete vybrať, čo práve potrebujete skladovať. Týmto spôsobom vytvoríte ideálne prostredie pre vaše jedlo, čím predĺžite jeho čerstvosť a chuť.

Funkcia Super Cool

Táto americká chladnička je ideálnym pomocníkom pre rýchle zachladenie potravín. S funkciou Super Cool dokáže okamžite znížiť teplotu o 2 stupne, čo je veľmi výhodné po nákupe, keď do chladničky vkladáte jedlo s vyššou teplotou. Navyše, po 6 hodinách sa automaticky vráti k pôvodnému nastaveniu, čo zaručuje optimálne podmienky pre dlhšie uchovávanie potravín. Nechajte sa prekvapiť výkonom a jednoduchým ovládaním tejto chladničky.

Inventorový kompresor

Tichá a úsporná chladnička s moderným invertorovým kompresorom. Tento kompresor spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone a je znateľne tichší ako konvenčné kompresory. Okrem toho sa dokáže prispôsobiť zmenám teploty, čo je veľmi výhodné pri otvorení chladničky. Tieto vlastnosti zabezpečujú optimálne podmienky pre skladovanie potravín vo všetkých situáciách.

Alarm otvorených dverí

Inteligentný senzor zvukovej signalizácie vás ochráni pred nechcenými stratami energie a neplechou spôsobenou otvorenými dverami chladničky. Včas rozpozná problém a upozorní vás alarmom, čo vám umožní okamžite reagovať a zabrániť tak nežiaducim následkom.

Veľký objem

Americká chladnička Hisense RQ5P470SAIE je ideálna pre skladovanie veľkého množstva potravín. S jeho krásnym a štýlovým dizajnom sa ľahko hodí do každej kuchyne. Dostatočný priestor vo vnútri vám umožní uskladniť veľké množstvo čerstvých a pripravených potravín. Táto chladnička je skutočným šampiónom vnútorného priestoru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 79.4 cm
Výška 178.5 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 483 L
Čistá kapacita chladničky 304 L
Čistá kapacita mrazničky 179 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RQ5P470SAIE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami