Hisense RQ5P470SMFE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 395 l, Čistá kapacita mrazničky: 87 l, Ročná spot. energie: 293 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 79,4 cm, Výška: 178,5 cm. Viac info


Cena 1 099,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná americká chladnička Hisense RQ5P470SMFE Cross Door v čiernej farbe s energetickou triedou E. Čistá kapacita chladničky je 395 l a čistá kapacita mrazničky je 87 l. Chladnička disponuje beznámrazovou technológiou NoFrost Plus, systémom Multiflow 360°, invertorovým kompresorom, funkciou SuperCool, dávkovačom vody a funkciou ConvertActive.

Chladnička v americkom štýle

Americká chladnička Hisense RQ5P470SMFE je ideálna pre rodiny, ktoré potrebujú veľkú kapacitu pre svoje potraviny. S dostatočným miestom na usporiadanie obsahu chladničky, budete mať všetko na očiach a potraviny budú mať dostatok priestoru.

Multi Air Flow

Americká chladnička je vybavená inteligentným systémom Multi Air Flow, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu do celej chladničky. Vďaka tomu sú vaše potraviny uchované v ideálnych podmienkach a zabraňuje sa ich znehodnoteniu. S týmto inteligentným systémom máte istotu, že každá potravina je správne chladená a čerstvá.

Funkcia Super Cool

S funkciou Super Cool je možné okamžite znížiť teplotu v chladničke o 2 stupne, čo je veľmi výhodné po nákupe, keď do chladničky vkladáte jedlo s vyššou teplotou. Navyše, po 6 hodinách sa automaticky vráti k pôvodnému nastaveniu, čo zaručuje optimálne podmienky pre dlhšie uchovávanie potravín. Nechajte sa prekvapiť výkonom a jednoduchým ovládaním tejto chladničky.

Inventorový kompresor

Tichá a úsporná chladnička s moderným invertorovým kompresorom. Tento kompresor spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone a je znateľne tichší ako konvenčné kompresory. Okrem toho sa dokáže prispôsobiť zmenám teploty, čo je veľmi výhodné pri otvorení chladničky. Tieto vlastnosti zabezpečujú optimálne podmienky pre skladovanie potravín vo všetkých situáciách.

Alarm otvorených dverí

Inteligentný senzor zvukovej signalizácie vás ochráni pred nechcenými stratami energie a neplechou spôsobenou otvorenými dverami chladničky. Včas rozpozná problém a upozorní vás alarmom, čo vám umožní okamžite reagovať a zabrániť tak nežiaducim následkom.

ConvertActive

Táto americká chladnička disponuje funkciou ConvertActive, ktorá je unikátna v tom, že sa dá jednoducho premeniť z chladničky na mrazničku. S nastavením teploty si môžete vybrať, čo práve potrebujete skladovať. Týmto spôsobom vytvoríte ideálne prostredie pre vaše jedlo, čím predĺžite jeho čerstvosť a chuť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 79.4 cm
Výška 178.5 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 482 L
Čistá kapacita chladničky 395 L
Čistá kapacita mrazničky 87 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RQ5P470SMFE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami