Hisense RQ760N4AIE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 352 l, Čistá kapacita mrazničky: 232 l, Ročná spot. energie: 352 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 91,4 cm, Výška: 178,5 cm. Viac info


Cena 1 549,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 30,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Štvor-dverová americká chladnička Hisense RQ760N4AIE v nerezovom prevedení disponuje celkovou kapacitou s objemom 540 l. Má 352 litrovú chladničku a 232 litrový mrazák. Vybavená je systémom cirkulácie vzduchu Multi Air Flow, technológiou Total NoFrost, funkciou SuperCool, SuperFreeze, funkciou Holiday, dávkovačom vody, dverovým alarmom, LED svetlom a displejom.

Zabraňuje zbytočným únikom energie

Dômyselná štvordverová konštrukcia zaručuje jednoduchý a rýchly prístup k potravinám. Napriek veľkosti chladničky vždy otvoríte len tú časť, ktorú potrebujete. Tým sa zabráni úniku studeného vzduchu a šetrí sa energia.

Vychutnajte si čerstvú vodu

Tento dávkovač vody je veľmi pohodlný spôsob, ako mať vždy k dispozícii čerstvú vodu. Stačí položiť šálku pod dávkovač a počkať, kým sa naplní priamo z vašej chladničky.

Zabraňuje vzniku námrazy

Technológia Total No Frost je jedinečný chladiaci systém inštalovaný priamo v mraziacom priestore. Zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy, čím predchádza zdĺhavému procesu odmrazovania. Výhodou je nízka spotreba energie pri zachovaní výkonu a správnej prevádzky chladničky. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje strate vlhkosti a zachováva všetky telu prospešné vitamíny a minerály.

Rovnoměrná distribuce vzduchu

Inteligentný systém Multi Air Flow rovnomerne rozvádza vzduch do všetkých častí chladničky. Môžete si byť istí, že každá potravina bude uchovávaná v ideálnych podmienkach a nepokazí sa.

Funkcia Super Cool zníži teplotu o 2 stupne na 6 hodín

Kolísanie teplôt nie je pre potraviny dobré. Teplota sa vyskytuje najmä po návrate z nákupu, keď do chladničky vložíte potraviny pri vyššej teplote a dvere zostanú dlhšie otvorené. Funkcia Super Cool si s tým však poradí, okamžite zníži teplotu o 2 stupne a po 6 hodinách sa automaticky vráti na pôvodné nastavenie.

Uchová potraviny počas vašej dovolenky

Ak sa chystáte na dovolenku alebo odchádzate na dlhšiu dobu mimo domova, s funkciou Holiday môžete dopriať trochu odpočinku aj svojej chladničke. Nastaví teplotu na prijateľných 15 ° C a vy tak ušetríte veľa energie.

Zaisťuje tichý a úsporný chod

Táto chladnička je vybavená moderným invertorovým kompresorom, ktorý oproti tomu konvenčnému spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone, je znateľne tichší a vie sa prispôsobiť zmenám teploty, ku ktorým dochádza napríklad pri otvorení chladničky. Vďaka tomu sú zaistené tie najlepšie podmienky na skladovanie potravín za všetkých okolností.

Zvuková signalizácia vás upozorní na otvorené dvere

Otvorené dvere chladničky vedia narobiť peknú neplechu. Pokiaľ sa vám to náhodou stane, inteligentný senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmom. Zabráni sa tak zbytočným stratám energie.

Priestor na všetko, čo potrebujete

Vďaka štvordverovej kombinácii chladničky a mrazničky budete mať dostatok priestoru na potraviny a jedlá pre celú rodinu. Dvere sa otvárajú doširoka, takže všetko vidíte na prvý pohľad.

Prehľadné a rýchle ovládanie

Vďaka LED displeju sú všetky funkcie a nastavenia teploty dobre čitateľné a vždy po ruke.

6 zásuviek v mraziacej časti pre lepšiu organizáciu

Mraziaca časť je vybavená šiestimi priestrannými zásuvkami, ktoré si môžete prispôsobiť, ako sa vám zapáči. Do jednej naukladáte tégliky zmrzliny, v druhej budete skladovať mäso, tretia poslúži na uchovanie porcií jedla a tak ďalej. Vytvorte si systém, ktorý vám uľahčí práci.

Vysúvacia priehradka v mraziacej časti pre ľahší prístup

Do vysúvacej priehradky môžete uložiť drobnejšie výrobky, na ktoré vďaka tomu nezabudnete a budete k nim mať vždy ľahký prístup.

Ilustračné obrázky 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.4 cm
Výška 178.5 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 540 L
Čistá kapacita chladničky 352 L
Čistá kapacita mrazničky 232 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Hisense RQ760N4AIE

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Peter

20. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Prémiový dizajn, funkčnosť, obrovský vnútorný priestor a možnosť nastavenia teploty v mrazničke na duálnu teplotu

Výborný pomer cena -výkon


Lenka

9. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľkosť

Chladnicka je priestranná a kvalitná