Hisense RQ760N4SBFE


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 378 l, Čistá kapacita mrazničky: 188 l, Ročná spot. energie: 352 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Smart ovládanie mobilom, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 91,4 cm, Výška: 178,5 cm. Viac info


Cena 1 769,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 35,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RQ760N4SBFE v čiernej farbe s celkovým objemom 584 l. Vybavená je technológiou Total No Frost v chladiacej aj mraziacej časti, technológiou MultiFlow, invertorovým kompresorom, zásobníkom na vodu, výrobníkom ľadu, LED osvetlením, funkciou rýchle chladenie a rýchle mrazenie, zvukovým alarmom pri ponechaní otvorených dvierok a LED osvetlením. Mraziaci výkon je 4,5kg/24 h. Chladnička ponúka možnosť pripojenia k WiFi a ovládanie prostredníctvom aplikácie ConnectLife.

Štvordverová konštrukcia

Chladnička s dômyselnou štvordverovou konštrukciou vám zaručuje jednoduchý a rýchly prístup k potravinám. Bez ohľadu na jej veľkosť, môžete otvoriť iba tú časť chladničky, ktorú potrebujete, čím sa minimalizuje únik studeného vzduchu a šetrí sa energia. 

No Frost

Technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Vy sa tak vyhnete zdĺhavému procesu odmrazovania. Výhodou je nízka spotreba energie pri zachovaní výkonu a správneho chodu chladničky. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje strate vlhkosti a udržuje v potravinách všetky vitamíny a minerály prospešné pre telo.

Rovnomerná distribúcia vzduchu

Inteligentný systém Multi Air Flow rovnomerne distribuuje vzduch do všetkých častí chladničky. Vy máte istotu, že každá potravina bude uchovaná v ideálnych podmienkach a nedôjde k jej znehodnoteniu.

Ilustračný obrázok

Metal Cooling

Zadná stena chladničky je pokrytá nerezovou oceľou, ktorá zaisťuje rovnomernú distribúciu chladného vzduchu zvnútra von. Táto kombinácia pokročilých technológií zaisťuje vždy ideálnu úroveň teploty a vlhkosti.

Mraziaca časť 

Mraziaca časť vďaka prehľadným záusvkám umožňuje zorganizovať a uskladniť potraviny podľa vašich predstáv. Šesť priestranných zásuviek ponúka dostatok priestoru pre uskladnenie zmrzliny, mäsa, porcií jedla a ďalších potravín. Vytvorte si vlastný systém a uľahčite si prácu s touto praktickou mraziacou časťou.

Dávkovač vody a ľadu

Tento praktický dávkovač ľadu a vody na dverách dokáže vyrobiť 2,2 litra ľadu pre celú rodinu počas dňa. Bez otvárania dverí chladničky si môžete dávkovať kocky ľadu, drvený ľad alebo chladenú vodu, kedykoľvek chcete.

Zníži teplotu o 2 stupne po dobu 6 hodín

Funkcia Super Cool pomáha znížiť teplotné výkyvy, ku ktorým dochádza keď do chladničky vkladáte jedlo s vyššou teplotou a dvere zostávajú dlhšie otvorené. Táto funkcia okamžite zníži teplotu o 2 stupne a po 6 hodinách sa automaticky vráti k pôvodnému nastaveniu.

Ilustračný obrázok

Zaisťuje tichý a úsporný chod

Táto chladnička disponuje moderným invertorovým kompresorom, ktorý oproti tomu konvenčnému spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone, je znateľne tichší a vie sa prispôsobiť zmenám teploty, ku ktorým dochádza napríklad pri otvorení chladničky. Zaisťuje tak najlepšie podmienky na skladovanie potravín za všetkých okolností.

Zvuková signalizácia vás upozorní na otvorené dvere

Otvorené dvere chladničky vedia narobiť peknú neplechu. Pokiaľ sa vám to náhodou stane, inteligentný senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmom. Zabráni sa tak zbytočným stratám energie.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.4 cm
Výška 178.5 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 584 L
Čistá kapacita chladničky 378 L
Čistá kapacita mrazničky 188 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RQ760N4SBFE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami