Hitman 3 - Xbox One/Series hra

Cena:
62,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,26 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Akčná hra Hitman 3 je na konzolu Xbox One a Xbox Series X. Tentokrát bude musieť Agent 47 spojiť sily so svojím starým priateľom Lucasom Greyom. Ich cieľom bude nebezpečná organizácia Providence. Hra prináša pekné lokácie s detailným grafickým spracovaním, ktoré zintenzívnia herné zážitky. Či už sa rozhodnete pre režim kampaň, sniper alebo viaceré výzvy, vždy budú testované vaše herné skúsenosti tichého a nenápadného agenta. Hra má anglickú lokalizáciu a vhodná je od 18 rokov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Agent 47 je späť

Akčná hra Hitman 3 je určená pre konzolu Xbox One a Xbox Series X. Veľkolepé zakončenie trilógie World of Assassination vás zavedie na rôzne miesta sveta, v ktorých bude Agent 47 opäť pôsobiť ako skúsený profesionál, ktorý si vždy poradí so svojím cieľom. Na jeho misiách mu bude pomáhať operátorka Diana Burnwood a starý priateľ Lucas Grey. Ich cieľ nebude ľahký, práve naopak. Budú čeliť nebezpečnej organizácii Providence.

Tichý a nenápadný

Jediné, čoho sa budete musieť pri hraní držať je to, aby vás neodhalili. Buďte tichý a nenápadný. Využite staré triky prevliekania, aby ste sa dostali až k cieľu a eliminovali ho. Ak sa rozhodnete vyskúšať mód Sniper Assassin, svoje ciele budete odstraňovať na diaľku. Pozor, nesmiete spustiť alarm, inak sa vaša misia skončila. Hrať môžete aj klasický kampaňový režim, či dokonca rôzne výzvy, ktoré vám hra ponúkne. 

Z vidieka až na veľkolepé miesta

Hitman 3 a jeho misie prinášajú pre hráčov detailné grafické spracovanie. Vychutnáte si tak každý detail scenérie a akčných prvkov. S Agentom 47 sa ocitnete na rôznych miestach sveta, či už to bude vidiek, alebo dychberúci Dubaj plný mrakodrapov. Výhodou herného sveta World of Assassination je to, že vám umožnia preniesť si lokácie z predošlých dielov do Hitmana 3 (je potrebné vlastniť predošlé diely). 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: Xbox Series X, Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xbox
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox Series X, Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 15 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
VR hra: Ne
Potrebný internet: Áno

Ostatné

Kód produktu: 5021290089983

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore