Hoover H3DP4854TA6/1-S


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1351 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 266 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 44 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 60 cm. Viac info


NAY Extra cena 413,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 46,00 €.

Cena 459,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,20 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 46,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou H3DP4854TA6/1-S zo série H-Wash&Dry 350 v bielej farbe má kapacitu pre pranie 8 kg a sušenie 5 kg bielizne. Ponúka 16 základných programov + Wifi programy. Disponuje invertorovým motorom, parnou funkciou, technológiou Extra Care, Kg Mode Plus, senzorovým sušením a dotykovým displejom. Je možné ju ovládať na diaľku s pripojením Wi-Fi alebo Bluetooth prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou hOn.

Smart práčka so sušičkou

Inteligentná práčka so sušičkou v bielej farbe s otočným voličom a dotykovým digitálnym displejom ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Ponúka rôzne praktické vlastnosti a funkcie ako funkciu naskenovania štítkov oblečenia a možnosť vytvorenia virtuálneho šatníka. Aplikácia hOn navrhne najlepší program pre starostlivosť o vaše odevy. Využiť môžete aj parný program pre osvieženie bielizne, zničenie baktérií a odstránenie pachov z oblečenia. O bezpečnosť sa postará detský zámok a ochrana proti úniku vody a prepeneniu.

Programy

Sušenie bavlna, Sušenie syntetika, Sušenie vlna - certifikovaný program Woolmark Apparel Care, Extra Care, All In One 59 min, Rýchla starostlivosť 14,30,44 min, Parná starostlivosť, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Syntetika a farebné, 20 ° C - znížená teplota prania s rovnakým výsledkom ako pri praní na 40 ° C s 60% úsporou energie, Vlna / Ručné pranie, Eco 40 - 60 ° C, Bavlna, Wifi

Funkcie

Nastavenie otáčok odstreďovania a teploty prania, Odložený štart až 24 hod, Predpierka, Prídavné plákanie, Hygienický +, Rýchle pranie (14, 30, 44 min), Nastavenie úrovne znečistenia, Nastavenie úrovne vysušenia, Časované sušenie (120 – 90 – 60- 30 min), Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zostatkového času

Zjednodušte si pranie

Exkluzívna funkcia Scan to Care, dostupná prostredníctvom aplikácie hOn, vám umožní vytvoriť si virtuálny šatník. Jednoducho odfoťte svoj odev, aplikácia zhromaždí a uloží všetky vaše pokyny na pranie odevov a navrhne konkrétny program a ošetrenie, ktoré sa o ne postará.

Extra Care

Technológia Extra Care je určená na pranie bielizne rôznych ustálených farieb a tkanín dohromady bez zničenia ich originálneho vzhľadu. Používa perfektnú emulziu vody a pracieho prostriedku pre čo najlepšiu starostlivosť o oblečenie, s optimálnym výkonom prania už pri teplote 30 °C.

Špičková efektivita

KG Mode Plus vďaka novému inteligentnému algoritmu dokonale upravuje spotrebu vody, energie a času podľa skutočného naplnenia a optimalizuje využitie zdrojov za akýchkoľvek podmienok prania.

Invertorový motor

Práčka so sušičkou H-WASH 500 je vybavená invertorovým motorom novej generácie Eco Power. Motor, ktorý zaručuje rovnako kvalitný výkon v priebehu času ako po jej zakúpení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1351 ot./min.
Maximálna hĺbka 60 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover H3DP4854TA6/1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami