Hoover HG510D 011 HG5 PRO


Robotický vysávač, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 90 min., Typ navigácie: LIDAR + SLAM, Permanentná mapa upratovania, Mapovanie viacero podlaží, Výška vysávača: 10,3 cm. Viac info


Cena 299,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Hoover HG510D 011 HG5 PRO robotický vysávač je vybavený smart ovládaním pomocou mobilného zariadenia. Jeho prevádzková doba je 90 minút a využíva pokročilú navigáciu typu LIDAR + SLAM. S permanentnou mapou upratovania zabezpečuje efektívne a presné upratovanie. Robot je ideálnym pomocníkom pre každodenné upratovanie v domácnosti.

Robotický vysávač Hoover HG510D 011 HG5 PRO

Dajte si pauzu od vašich každodenných povinností s HG5 PRO

Hoover HG5 PRO je výkonný robotický vysávač, ktorý vďaka XL hybridnej rotačnej kefe zaručuje nespochybniteľné čistiace výsledky v širokom zábere na všetkých typoch podláh. Jeho systém laserovej navigácie umožňuje efektívne a presné mapovanie celého domova na optimálne upratovanie. Pripojte svojho robota k aplikácii HG5 a ovládajte ho odkiaľkoľvek. Plne si prispôsobte svoju mapu domova a vytvorte vlastné upratovacie plány. Senzory proti pádu, šikovný nárazník v LIDAR veži, ktoré ochránia robota pred pádom či uviaznutím alebo automatický návrat do nabíjacej základne sú samozrejmou výbavou HG5 PRO. Stanica na zber prachu automaticky vyprázdni nádobu na prach po každom upratovaní a pojme až dvanásťnásobok objemu nádoby na prach HG5 PRO. Oddýchnite si od každodenných povinností a nechajte HG5 udržiavať vaše podlahy čisté tým najpohodlnejším spôsobom.

Precízna laserová navigácia

HG5 PRO disponuje technológiou LIDAR (laserové zobrazovanie, detekcia a meranie vzdialenosti) 360˚ s funkciou mapovania miestnosti. Laser kontinuálne scanuje a aktualizuje rozloženie vášho domova a vytvára presnú mapu. Poskytuje presnejšie a rýchlejšie vyhodnotenie dát a navigáciu. Rozpozná objekty a vypočíta vzdialenosť pre efektívnejšie a rýchlejšie upratovanie. Chytrý nárazník integrovaný v LIDAR veži zabraňuje uviaznutiu robota pod nábytkom.

Žiadny kontakt s prachom

Zabudnite na každodennú údržbu a kontakt s nečistotami. Stanica pre zber prachu a dobíjanie automaticky vyprázdni nádobu na prach po každej upratovacej seanse. Vrecko v stanici pojme až dvanásťnásobok objemu nádoby na prach HG5 PRO. Užite si čas pre seba a svojich blízkych.

Funkcie šité na mieru v aplikácii

Stiahnite si aplikáciu HG5 a pripojte robota k svojmu smartfónu, aby ste ho mohli ovládať a programovať odkiaľkoľvek, aj keď nie ste doma. Získate prístup do sveta nastavenia a personalizácie. Pomenujte svojho robota, nastavte si individuálne plány upratovania, vytvorte mapu domova s prispôsobiteľnými miestnosťami. Využite zakázané oblasti, virtuálne steny a sledujte report upratovania. 

Upratovacie plány na mieru pre každú izbu

Prispôsobte si svoju mapu domova pridaním zakázaných oblastí alebo virtuálnych stien na konkrétne miesta, kde nechcete, aby robot upratoval. Pomenujte každú miestnosť, rozdeľte alebo zlúčte ich a pridajte virtuálne steny. Pre každú izbu si budete môcť nastaviť prispôsobiteľné plány upratovania.

Široký záber dráhy vysávania

HG5 PRO udrží vaše podlahy čisté vďaka XL rotačnej kefe a dvom bočným kefkám, ktoré umožňujú efektívne vysávanie prachu a nečistôt zo všetkých povrchov vrátane kobercov a rohov. Rotačná kefa XL je vyrobená z kombinácie štetín a gumových stierok pre optimalizáciu upratovania a maximalizáciu šírky čistiacej dráhy. 

Nastavte si upratovacie seansy

Naplánujte si neobmedzené upratovacie seansy: nastavte konkrétny čas a deň, poradie upratovania alebo konkrétne oblasti, ktoré majú byť upratované. Každé upratovanie je možné prispôsobiť výberom z rôznych úrovní vysávania (4). Buďte vždy informovaní o práci vášho robota prostredníctvom záznamu upratovania. Nechajte HG5 PRO, nech za vás alebo vaše deti upratuje každý deň. 

Rôzne programy pre rôzne potreby

Vyberte si z rôznych programov upratovania podľa vašich potrieb:

AUTO

  • Robot sa automaticky nastaví na najlepší režim čistenia.

SPOT

  • Zvoľte konkrétne miesto na mape, robot tam prejde a začne čistenie podľa aktuálnych nastavení čistenia.

ROOM

Zvoľte konkrétnu miestnosť na mape, robot tam prejde a začne čistenie podľa nastavenia čistenej izby.

AREA

  • Zvoľte konkrétnu oblasť na mape, robot tam prejde a začne čistenie podľa aktuálnych nastavení čistenia.

VLASTNÉ

  • Podľa potreby upravte izby na mape. Je možné spojiť alebo rozdeliť rôzne miestnosti, premenovať miestnosti, nastaviť plán čistenia pre každú miestnosť, nastaviť sekvencie čistenia či úplne resetovať mapu. 

Bezpečné vysávanie

HG5 PRO je vybavený kompletnou sadou senzorov proti pádu, ktoré automaticky rozpoznávajú schody alebo iné znížené miesta a zabraňujú náhodným pádom.

Samostatný aj pri nabíjaní

HG5 PRO sa automaticky vráti do nabíjacej základne, akonáhle dokončí upratovanie alebo keď je batéria vybitá. Po dobití bude robot pokračovať od miesta, kde prerušil upratovanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 90 min.
Automatické vysypanie Nie
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Nie
Typ navigácie LIDAR + SLAM
Mapovanie viacero podlaží Áno
Automatická detekcia povrchu Nie
Funkcia dobiť a pokračovať Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HG510D 011 HG5 PRO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami