Hoover HHT6300/2X


Vstavaný digestor, Maximálny výkon odsávania: 330 m3, Maximálna hlučnosť: 64 dB, Trieda energetickej účinnosti: B, Celková spotreba: 26 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 17,6 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 28 cm. Viac info


Cena 69,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 79,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný digestor Hoover HHT6300/2X v nerezovom prevedení je výsuvný. Zaradený je v energetickej triede B. Mechanické ovládanie v prednej časti ponúka 2 rýchlosti nastavenia odsávania. Digestor umožňuje prevádzku s odťahom (s priemerom odťahovej rúry 150 mm)alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 330 m³/hod. Vstavaný digestor Hoover HHT6300/2X je vybavený viacvrstvovým tukovým filtrom. Pracovnú plochu pod odsávačom pár sprehľadňuje LED osvetlenie Šírka 60 cm.

 

 

Výkon digestora

Vstavaný výsuvný digestor Hoover HHT6300/2X bude praktickým doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Je ideálny pre zabudovanie do kuchynskej skrinky. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 60 cm nad elektrickou varnou doskou a 70 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 2 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládania. Maximálny výkon odťahu dosahuje 330 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 64 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva skvele ladiaci a originálny vzhľad. Mimo toho je teleskopický, môžete ho jednoducho vytiahnuť a pokryť tak väčšiu odsávaciu plochu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED žiaroviek, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné použiť 2 uhlíkové filtre CF130, ktoré sú súčasťou balenia. V prípade potreby môžete použiť aj uhlíkový filter Candy KFC696. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj viacvrstvovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 64 dB
Trieda energ.účinnosti B
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 330 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HHT6300/2X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami