Hoover HHW6BR4TWA

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 29 %

Šírka: 59.5 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Smalt, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 1, Veľký horák (počet): 1, Extra veľký wok horák (počet): 1


Cena 149,00 €

Zľava 29 % z pôvodnej ceny: 209,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Hoover HHW6BR4TWA v starobielej farbe. Má k dispozícii 4 plynové horáky rôzneho priemeru a výkonu. Všetky horáky sú vybavené bezpečnostnou poistkou proti úniku plynu. Pre pohodlné ukladanie hrncov na varnú plochu sú k dispozícii 2 elegantné smaltované mriežky. Vpredu sa nachádza intuitívne ovládanie prostredníctvom štyroch otočných voličov s integrovaným elektrickým zapaľovaním. Šírka 59,5 cm.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Hoover HHW6BR4TWA v starobielom prevedení, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je v prednej časti  varnej dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 otočných gombíkov si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Horáky a ovládacie gombíky

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavrie plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Ovládacie gombíky sa nachádzajú v prednej časti varnej dosky a sú tak ľahko prístupné. Horáky majú 2 kvalitné istiace mriežky zo smaltu. Mriežky sú dostatočne pevné a odolné, aby udržali aj veľké a ťažké hrnce.

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 1
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HHW6BR4TWA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené