Hoover HOBL3518EVW


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 190 l, Objem mrazničky: 73 l, Ročná spot. energie: 220 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart kombinovaná chladnička Hoover HOBL3518EVW v energetickej tride E má 190 litrovú chladiacu a 73 litrovú mraziacu časť. Disponuje funkciou Low Frost, úsporným LED osvetlením, funkciami Super Coolig a Super Freezing. Možnosť prehodenia dvierok.

Chladiaca časť

Chladiaca časť vstavanej kombinovanej chladničky Hoover HOBL3518EVW  má objem až 190 l a disponuje odkladacími sklenenými plochami a transparentných priehradok je aj vo dverách chladničky. Pre odkladanie ovocia a zeleniny je k dispozícii praktická plastová zásuvka Crisper. Crisper zásuvka udržuje najvyššiu vlhkosť, preto je vhodná pre skladovanie čerstvých šalátov, ovocia, zeleniny a podobne.

Mraziaca časť

Dolná časť vstavanej kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 73 l. Vybavená je tromi plastovými zásuvkami, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 3,5 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadnku prúdu dosahuje 10 hodín. 

Low Frost

Low Frost systém chladenia s menšou tvorbou námrazy v mrazničke. Chladiaci okruh je skrytý v stenách mrazničky, čím sa znižuje tvorba námrazy. Mraznička vyžaduje zriedka manuálne odmrazovanie (iba 1x za rok!) Chladný vzduch je v mrazáku distribuovaný rovnomerne a tým je zaručená vyššia účinnosť chladenia. Zásuvky sú vyrobené tak, aby sa dali ľahko čistiť.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Prispôsobte si otváranie chladničky 

Chladnička disponuje možnosťou otáčania dverí. Behom pár minút si tak viete prispôsobiť chladničku tak ako potrebujete. 

Wi-Fi a aplikácia hOn

Inteligentná chladnička Hoover HOBL3518EVW disponuje technológiou Wi-Fi, ktorá vám umožní ovládať zariadenie pohodlne prostredníctvom smartfónu. Môžete využiť aj aplikáciu hOn.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 263 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HOBL3518EVW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami