Hoover HOCE4T618EB


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 222 l, Objem mrazničky: 119 l, Ročná spot. energie: 256 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Viac info


Cena 489,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 499,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná kombinovaná chladnička Hoover HOCE4T618EB v čiernej farbe v energetickej triede E má 222 l chladničku a 119 l mrazničku. Má technológiou Total No Frost Air Care, funkciu Rýchle chladenie a mrazenie, režim Dovolenka, LED osvetlenie, podporu Wi-Fi a aplikácie hOn.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Hoover HOCE4T618EB je vybavená vnútorným objemom 222 l a disponuje odkladacími sklenenými plochami, priahradkami vo dverách, držiakom na víno a držiakom na vajíčka. Pre odkladanie ovocia a zeleniny je k dispozícii praktická plastová zásuvka Cool Space Plus s reguláciou vlhkosti.

Čerstvé ovocie a zelenina

Zásuvka Cool Space Plus je vďaka regulácii vlhkosti ideálnym miestom na uskladnenie ovocia a zeleniny a pomáha ich uchovať dlhšie čerstvé. Posuňte slider a nastavte správnu úroveň vlhkosti v zásuvke pre vyššiu alebo nižšiu úroveň vlhkosti.

Mraziaca časť

Dolná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 119 l. Vybavená je tromi plastovými zásuvkami, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 5,4 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadnku prúdu dosahuje 10 hodín. 

Total No Frost Air Care

Kombinovaná chladnička disponuje s beznámrazovou technológiou Total No Frost Air Care v chladničke aj mrazničke s rovnomernou distribúciou chladného vzduchu v jednotlivých úrovniach.

Rýchle chladenie a mrazenie

Funkcie Super Cool a Super Freeze sú ideálnym riešením, keď potrebujete rýchlo vychladiť jedlo a nápoje. Teplota dočasne rýchlo dosiahne minimálnu úroveň pre chladničku a mrazničku a schladí vaše potraviny v krátkom čase.

Lepšie chladenie s aplikáciou hOn

S aplikáciou hOn môžete zlepšiť chladiaci výkon vašej chladničky. Objavte sadu funkcií konektivity, ktorá umožňuje zlepšiť čerstvosť potravín pri zachovaní nutričných vlastností. Svoje potraviny môžete kontrolovať na diaľku, sledovať dáta spotreby, získať tipy a nastaviť preferovanú teplotu, nech ste kdekoľvek.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HOCE4T618EB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami