Hoover HPS700 011 STEAM

50 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
249,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Tyčový vysávač a parný čistič Hoover HPS700 011 STEAM účinne pomáha udržiavať čistotu v domácnosti. Jediným ťahom podlahu vysaje a očistí parou, odstráni 99 % choroboplodných zárodkov a baktérií a zanechá vašu domácnosť zdravšiu, bez nutnosti použiť chemické čistiace prípravky. Čistenie je tak šetrné nielen voči podlahe, ale aj k životnému prostrediu. Intenzitu čistenia s parou si môžete upraviť podľa vašich potrieb. Pokročilá cyklónová technológia zaisťuje vysoký stupeň separácie prachu zo vzduchu pre dlhotrvajúce výsledky upratovania.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Multifunkčný vysávač Kärcher SV 7 White podlahy povysáva, zotrie na mokro a nakoniec ju dokonca vysuší – jednoducho, pohodlne, rýchlo a bez chémie. Sací výkon sa dá ovládať cez rukoväť a prietok pary sa reguluje priamo na stroji. Aby nebolo nutné prácu prerušovať, môže sa nádrž kedykoľvek rýchlo a jednoducho naplniť. Súčasťou je viacstupňový filtračný systém - odstráni aj najmenšie prachové častice. Detská poistka - zablokuje parnú funkciu a chráni tým pred neodborným použitím. Multifunkčný stroj s rozsiahlym príslušenstvom sa hodí na použitie bez chémie v celom dome.

Základné parametre

 • Objem: 0,95 L
 • Parný tlak: 4 bar

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Hoover HPS700 011 STEAM

 • Vysávanie + parné čistenie
 • Príkon: 1700 W
 • Technológia samostatného cyklónu s vysokou sacou silou
 • Doba ohrevu: 30s
 • Regulácia množstva pary
 • Ručný parný čistič súčasťou
 • Vhodné na všetky povrchy
 • Dosah aj do vysoko umiestnených miest
 • Vyberateľné nádody na prach a vodu
 • Ukazovateľ nahriatie páry
 • Manuálne pridávanie páry
 • Rukoväť s uchopením
 • Akčný rádius: 8m
 • Kompaktné uloženie na výšku 85 cm
 • Široká škála príslušenstva na všetky druhy povrchov a textíli
 • Farba: sivá s modrou

Skvelý pomocník

Tyčový vysávač a parný čistič Hoover HPS700 011 STEAM sa od prvého použitia stane vaším nenahraditeľným pomocníkom pri upratovaní. Ukrýva v sebe skvelý výkon a moderné technológie, vďaka ktorým bude upratovanie rýchle a efektívne. Je to skrátka multifunkčný vysávač a parný čistič pre všetky povrchy. Čistí a dezinfikuje, a to súčasne jedným ťahom, ale aj samostatne. Z vášho domova tak urobí 100% hygienicky čisté prostredie. 

Zdravé a rýchle upratovanie

Zabudnite na vreckové vysávače. Tento model využíva na upratovanie cyklónovú technológiu a tým zaručuje dlhú životnosť čističa, vysokú úroveň separácie prachu a vďaka konštrukcii udržuje filter dlhšie čistý, teda ho nie je potrebné tak často čistiť. Trojvrstvová filtrácia zachytí aj veľmi jemný prach a nečistoty - späť do miestnosti sa potom vracia opäť čistý vzduch. 

Už žiané baktérie

Vysávač a parný čistič HPS700 011 STEAM bol vyvinutý aby u vás doma zaistil prirodzené, bezpečné a hygienické prostredie bez nutnosti použitia chemických prípravkov. O bezpečný domov sa postará funkcia parného čističa, ktorá si hravo poradí s alergénmi ako sú prachové častice alebo chlpy domácich maznáčikov. Odstraňuje až 99,9% choroboplodných zárodkov a baktérií a zanecháva všetky povrchy vo vašej domácnosti dokonale čisté. 

Čistenie parou je také jednoduché

Čistenie parou patrí k stále populárnejšiemu spôsobu upratovania celej domácnosti. Je totiž veľmi rýchle a účinné, ale predovšetkým šetrí životné prostredie aj vašu peňaženku. Stači naplniť nádobu na vodu a zasadiť ju do bočnej časti. Na použitie bude pripravená počas 30 sekúnd.

Intenzitu čistenia s parou si môžete upraviť podľa vašich potrieb:

 • Nízka - pre parkety a chúlostivé povrchy
 • Stredná - pre vinylové podlahy a dlaždice  
 • Vysoká - pre mramorové a kamenné povrchy

Hubica Duo Action Vac & Clean

Hubica Duo Action Vac & Clean umožňuje vysávanie aj parné čistenie alebo oboje zároveň. Vďaka špeciálne prispôsobenej konštrukcii vysávača sú garantované skvelé výsledky čistenia, bez nutnosti použitia chemických prostriedkov.

Praktické vlastnosti

S čističom ľahko vyčistíte akékoľvek povrchy v akejkoľvek časti domu - či už ide o obývaciu izbu, kuchyňu, podlahu alebo interiér auta. Vďaka bohatému príslušenstvo zvládne čistič dokonale nablýskať všetko, od zrkadiel a okien, cez dlaždičky, až po perfektne čistú pohovku. Ďalšou skvelou vlastnosťou je možnosť odpojenia rukoväte a jej umiestnenie do otvoru v hubicu. Celková výška čističa sa zníži na 85 cm - jeho skladovanie je tak ešte o niečo ľahšie. Hravo si poradí aj s vysoko umiestnenými policami, kde vám pomôže nadstavec 3v1, ktorý pozostáva z praktickej predlžovacie hadice dlhej 4 metre a pevné predlžovacie trubky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 0,3 L
Maximálny príkon: 1700 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
Objem: 0,3 L
Doba prípravy: 30 min.

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 30 cm
Hmotnosť: 6,6 g
Výška: 122 cm
Hĺbka: 28 cm

Konektivita

Dĺžka kábla: 7 m

Energetické údaje

Maximálny príkon: 1700 W

Funkcie

Indikátor úrovne vody: Nie

Ostatné

Kód produktu: 39600714

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore