Hoover HR4 H7A2TE


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 7 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Maximálna hĺbka: 54 cm. Viac info


Cena 549,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kondenzačná smart sušička bielizne Hoover HR4 H7A2TE v energetickej triede A++ vysuší 7 kg bielizne pomocou 16 programov + Wi-Fi programy. Vybavená AC motorom, funkciou Auto Care, Scan to Care a aplikáciou hOn.

 

 

 

Hoover HR4 H7A2TE

Kondenzačná sušička bielizne Hoover HR4 H7A2TE v bielom prevedení úsporne vysuší vaše oblečenie. Na jeden cyklus vysuší 7 kg bielizne a na výber budete mať zo 4 úrovní sušenia. Ovládať ju budete prostredníctvom otočného voliča, ale nechýba ani možnosť bezdotykového pripojenia k Wifi a ovládania sušičky cez aplikáciu hOn so širokou škálou dodatočných informácií a funkcií. Maximálna hlučnosť sušičky nepresahuje 67 dB

Programy a funcie

  • 16 programov základných + Wifi programy: Eco Bavlna, Biele, Džínsy, Tmavé a farebné, Syntetika, Košele, Rýchla starostlivosť 30, 45, 59 min, All in One, Nočná, Proti zápachu, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Jemné, Antialergénne, XXL, Wifi.
  • Funkcie: Pamäť, Senzorové sušenie, Proti pokrčeniu, Detská poistka, Časované sušenie/ Rýchle sušenie (30, 45, 59 min), Odložený štart až 24 hod, Ukazovateľ zanesenia filtra a plnej nádoby na vodu.
  • Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, Na žehlenie, Časované sušenie: 60 – 220 min, Ochladzovanie na konci cyklu

Auto Care

programom Auto Care bude sušenie hračkou. Po spustení sušičky detekuje mäkkosť vlákien a veľkosť náplne, a tým automaticky upraví a nastaví dĺžku cyklu, úroveň sušenia a pohyby bubna. Vďaka tomu získate najlešpie výsledky sušenia bez poškodenia vášho oblečenia. 

Nádoba Aquavision

Sušička disponuje originálnym príslušenstvom a tým je Aquavision. Dizajn nádoby poskytne lepšiu kontrolu nad hladinou vody a tiež ľahké vylievanie. Vďaka tejto nádobe získate viac času, a ušetrí to aj energiu a vodu. 

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie sušičky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša sušička. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí ideálny cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent ( v angličtine ). Vďaka pripojeniu k Wi-Fi získate množstvo výhod.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 46.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia
Maximálna hĺbka 54 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HR4 H7A2TE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami