Hoover HWP 48AMBCR/1-S

Zobraziť


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom: Áno, Odložený štart: Áno, Detská poistka: Áno, AquaStop funkcia: Nie. Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 45,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

66.7% Hodnota za peniaze
Dobrá

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená práčka Hoover HWP 48AMBCR/1-S v čiernej farbe s čiernymi dvierkami a s kapacitou bubna 8 kg bielizne. Max. otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlasitosti 77 dB. Ponúka až 16 pracích programov, vrátane parného a antialergického programu. Vybavená Eco Power invertorovým motorom. Konektivita cez Wi-Fi, Bluetooth, aplikácia hOn, hlasoví asistenti. Má tiež bezpečnostný zámok, odložený štart a ochranu voči pretečenie a prepeneniu. Ovládanie pomocou otočného gombíka a dotykového displeja. Rozmery výrobku (VxŠxH): 85 x 59,5 x 53 cm.

Hoover HWP 48AMBCR/1-S

Spredu plnená práčka značky Hoover vyperie až 8 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot./minútu pri hlasitosti 77 dB. Mód Kg Plus dokáže prispôsobiť nastavenia pre optimálne pranie podľa množstva vloženej bielizne. Pre dokonale odstredenú bielizeň disponuje technológiou Active Balance, ktorá vie skrátiť dobu prania a znižuje vibrácie. Pri praní si môžete zvoliť jeden zo 16 pracích programov. Hygienický program dokáže pri 60 °C spoľahlivo odstrániť baktérie z vašich odevov. 

Programy (16 základných + Wi-Fi programy):

 • Biela bielizeň, Eco 40 - 60°C, Vlna, Ručné pranie, 20 °C program, syntetika, farebná bielizeň, odčerpávanie, odstreďovanie, plákanie, fitness, jemná starostlivosť, osvieženie parou, program pre alergikov, rýchly program (14, 30, 44 minút), All In One (59 minútový), Auto Care, Wi-Fi

Tichý a úsporný motor

Spredu plnená práčka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkefkový motor využíva pri práci permanentné magnety, vďaka čomu je jeho výkon oveľa tichší. Pri praní dochádza k nižšiemu množstvu vibrácií, čo zaručuje motoru lepšiu odolnosť a predĺžuje jeho životnosť.

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie práčky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša práčka. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí prací cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi získate množstvo výhod, napríklad:

 • upozornenia na koniec prania

 • 40 ďalších programov, ktoré získate vďaka Wi-Fi

 • aktualizácie údržby práčky

 • údaje o spotrebe energie pre efektívnejšie pranie

 • tipy ako odstrániť škvrny

Funkcia Auto Care a parný program

Práčka je vybavená funkciou Auto Care, ktorá monitoruje priebeh pracieho procesu pre optimálne pranie aj pri teplote 30°C. Alergici ocenia aj parnú funkciu pre oživenie bielizne. Para vo vnútri bubna preniká cez vlákna bielizne, čím odstraňuje nečistoty, škvrny a zápach. Okrem toho je bielizeň menej pokrčená, takže žehlenie bude jednoduchšie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Hoover HWP 48AMBCR/1-S

86.7% Kvalita
Výborná

66.7% Hodnota za peniaze
Dobrá

Petronela

20. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Dizajn
 • Nieje hlučná
 • Ze je menšia

Som spokojná


Monika

17. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super


Anna

13. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Nízka


 • Všetko zatiaľ super
 • Odporúčam

Výhoda záruka 5 rokov.Ovladanie cez aplikáciu. Funkčnosť páry. Zatiaľ spokojnosť