Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

  • Zľava

Sušička bielizne, Energetická trieda A+, Kapacita 7 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Maximálna hĺbka: 47,7 cm. Viac info


Cena 431,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 439,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,64 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná slim sušička bielizne Hoover ND4 H7A1TSBEX-S v bielej farbe s čiernymi dvierkami so šírkou 46,5 cm v energetickej triede A+ vysuší 7 kg bielizne. Vybavená programom Auto Care, Active Dry, Scan to Care, nádobak Aquavision vo dverách, ovládanie pomocou aplikácie hOn.

 

 

 

Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

Slim sušička bielizne Hoover ND4 H7A1TSBEX-S v bielom prevedení s čiernými dvierkami úsporne vysuší vaše oblečenie. Na jeden cyklus vysuší 7 kg bielizne a na výber budete mať zo 4 úrovní sušenia. Ovládať ju budete prostredníctvom otočného voliča, ale nechýba ani smart ovládanie na diaľku. Maximálna hlučnosť sušičky nepresahuje 67 dB

Programy a funkcie 

  • 16 programov základných + Wifi programy: Biele, Bavlna, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Obnova impregnácia, Syntetika, Košele, Džínsy, Športové oblečenie, Starostlivosť o jemné prádlo, Osvieženie, Antialergénne, Rýchla starostlivosť 30, 45, 59 min, All in One, Auto Care, Wifi
  • Funkcie: Časované sušenie, Odložený štart až 24 hod, Rýchle sušenie (30, 45, 59 min), Active Dry - osvieženie bielizne od zápachu a pokrčenia, Ochrana proti pokrčeniu, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtra
  • Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, K žehlenie

Active Dry 

Pri odstránení zápachu, osvieženie bielizne a vyhladení bielizne je ideálnou voľbou cyklus Active Dry. Ten sa postará o rýchle osvieženie prádla, ktoré potrebujete a zabezpečí najlepší kompromis medzi výkonom sušenia a dobou sušenia. Vďaka nemu získate sviežu bielizeň, ktorá je zároveň menej pokrčená a ľahšie sa bude žehliť. 

Auto Care

programom Auto Care bude sušenie hračkou. Po spustení sušičky detekuje mäkkosť vlákien a veľkosť náplne, a tým automaticky upraví a nastaví dĺžku cyklu, úroveň sušenia a pohyby bubna. Vďaka tomu získate najlešpie výsledky sušenia bez poškodenia vášho oblečenia. 

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie sušičky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša sušička. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí ideálny cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi získate množstvo výhod, napríklad:

  • upozornenia na koniec sušenia

  • aktualizácie údržby 

  • údaje o spotrebe energie pre efektívnejšie sušenie

  • tipy pre sušenie

Nádoba Aquavision

Sušička disponuje originálnym príslušenstvom a tým je Aquavision. Dizajn nádoby poskytne lepšiu kontrolu nad hladinou vody a tiež ľahké vylievanie. Kondenzovanú vodu môžete použiť napríklad pri zalievaní kvetov alebo do žehličky. Vďaka tejto nádobe získate viac času, a ušetrí to aj energiu a vodu. 

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Sušička obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 46.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energ.účinnosti A+
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 47.7 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami