Horizon Forbidden West Standard Edition - PS4 hra

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

V hre Horizon Forbidden West sa spolu s hlavnou hrdinkou Aloy vydáte na náročnú výpravu. Pri nej budete čeliť obrovským strojom aj záhadným hrozbám. Hra vás očarí nádherne spracovaným prostredím, ktoré môžete skúmať na súši aj pod vodnou hladinou. Je určená pre hernú konzolu PlayStation 4. Má anglickú lokalizáciu a české titulky.

*** Pokiaľ sa chystáte kúpiť alebo už vlastníte PS4 diskovú verziu hry, tak získate zdarma bez ďalších poplatkov aj PS5 digitálnu verziu hry. Majitelia PS4 diskovej verzie hry musia len vložiť disk do mechaniky PS5, následne môžu hru stiahnuť a hrať. Avšak disk s PS4 verziou musí byť vždy v mechanike, keď bude chcieť hráč hrať PS5 digitálnu verziu. Majitelia PS4 diskovej verzie vlastniaci zároveň konzolu PS5 Digital Edition nemajú nárok na bezplatnú PS5 verziu hry. ***

 

Vstúpte do rozsiahleho otvoreného sveta

V hre Horizon Forbidden West objavíte ďaleké kraje, nových nepriateľov, rozmanitú kultúru a pozoruhodné postavy. Preskúmate husté lesy, rozpadnuté mestá aj úchvatné pohoria Ameriky ďalekej budúcnosti. 

Postavte sa nebezpečenstvu

Zapojte sa do strategických bitiek proti obrovským strojom a ľudským nepriateľom. Na ich likvidáciu budete využívať zbrane, vybavenie aj pasce vyrobené z náhradných dielov.

Odhaľte znepokujujúce tajomstvo

Spolu s Aloy odhalíte tajomstvo bezprostredného kolapsu Zeme a odomknete utajenú kapitolu dávnej minulosti, ktorá hlavnú hrdinku natrvalo zmení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry RPG
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Horizon Forbidden West Standard Edition - PS4 hra

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Milos

5. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMatúš

9. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca