HP Color LaserJet Pre MFP M183fw tlačiareň, A4, farebnú tlač, Wi-Fi, (7KW56A)


Tlačiareň, Tlačová technológia: Laserová, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače čierna: 16 str/min., Wi-Fi, Počet USB 2.0 portov: 1, AirPrint. Viac info


Cena 309,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 327,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčná laserová tlačiareň HP Color LaserJet Pro M183fw vám poskytne kvalitnú farebnú tlač do veľkosti formátu A4, skenovanie, kopírovanie a fax priamo u vás doma. Farebné kazety HP LaserJet, s ktorými zariadenie pracuje, zaistia optimálnu ostrosť a farebnosť výtlačkov. Vyššiu produktivitu práce vám poskytne vysoká rýchlosť tak farebnej ako i čiernobielej tlače až 16 str./ min. Skener s automatickým podávačom dokumentov (ADF) a optickým rozlíšením až 1200 dpi sa postará o kvalitnú digitalizáciu vašich dokumentov a fotografií. Na pripojenie k zariadeniam poslúži štandardný USB 2.0 kábel, sieťový port Ethernet (LAN) 10/100 Base-TX a bezdrôtová technológia Wi-Fi 802.11n.

Výtlačky s vysokou kvalitou

Vychutnajte si vysokokvalitnú tlač, ktorú vám poskytne farebná laserová tlačiareň HP Color LaserJet Pro M183fw. Zariadenie sa vyznačuje laserovou technológiou tlače, ktorá prostredníctvom tonerových kaziet HP s technológiou JetIntelligence zabezpečí vyššiu ostrosť a optimálnu farebnosť výtlačkov. Plochý skener s automatickým podávačom dokumentov (ADF) a optickým rozlíšením až 1200 dpi zaistí digitalizáciu vašich dokumentov a fotografií vo vysokej kvalite s možnosťou skenovania priamo do e-mailu, sieťových priečinkov a ďalších umiestnení. Okrem tlače a skenovanie zvládne aj rýchle farebné a čiernobiele kopírovanie a faxovanie.

Zvýšenie produktivity práce

Laserová tlačiareň HP Color LaserJet Pro M183fw prichádza v bielom vyhotovení, ktoré sa vyznačuje minimalistickým dizajnom. Vďaka kompaktným rozmerom ju je možné umiestniť prakticky kamkoľvek. Pre vyššiu produktivitu práce bola tlačiareň vybavená vstupným zásobníkom pre 150 listov a výstupným zásobníkom na 100 listov, zásluhou čoho je manipulácia s papierom ľahká a rýchla. Na hornej strane tlačiarne sa nachádza displej a ovládací panel, ktorý poslúži na jednoduché sledovanie zadaných tlačových úloh.

Jednoduché pripojenie

Na pripojenie tlačiarne k iným zariadeniam poslúži kábel so štandardným USB 2.0 rozhraním, ktorý pokryje širokú škálu konektivity. Rozšírené možnosti vám poskytne sieťový port Ethernet (LAN) 10/100 Base-TX, ktorým bola tlačiareň vybavená. Nechýba ani technológia Wi-Fi pre spoľahlivú a rýchlu bezdrôtovú tlač z mobilných zariadení. Zo služieb mobilnej tlače podporuje HP ePrint, Apple AirPrint a certifikáciu Mopria. Vychutnávajte si rýchle spracovanie úloh so štandardnou vstavanou pamäťou RAM s veľkosťou 256 MB, vďaka ktorej jednoducho zvládne tlačiareň požadované pracovné zaťaženie.

Vlastnosti

 • Technológia tlače: Laserová – farebná
 • Formáty papiera: A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, Oficio (216 x 340 mm), 16k, obálky (10, B5, C5, DL, Monarch), pohľadnica (JIS jednostranná a obojstranná)
 • Vlastné veľkosti médií: 76 x 127 mm až 216 x 356 mm
 • Odporúčaný mesačný objem strán: 150 až 1 500
 • Pracovné využitie (mesačne, A4): Až 30 000 strán
 • Optické rozlíšenie skenovania: Až 1 200 dpi
 • Rýchlosť skenovania (formát A4): Až 14 str./min.
 • Automatický podávač dokumentov (ADF)
 • Veľkosť skenu na ploche (maximálna): 215,9 x 297 mm
 • Formát súboru skenovaného dokumentu: JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF
 • Pripojenie: 1x USB 2.0; 1x sieťový port Ethernet (LAN) 10/100 Base-TX, Wi-Fi 802.11n
 • Funkcia mobilnej tlače: HP ePrint, Apple AirPrint, certifikácia Mopria

Obsah balenia

 • Farebná multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Pro M183fw
 • Úvodné farebné kazety HP LaserJet (700 strán pri trojfarebnej tlači (C/Y/M), 800 strán pomocou čiernej)
 • Inštalačná príručka
 • Dokumentácia a softvér k tlačiarni na disku CD-ROM
 • Telefónny kábel
 • Napájací kábel

Tlačiareň s dynamickým zabezpečením

Niektoré tlačiarne HP sú určené na prevádzku iba s kazetami, ktoré majú nový alebo použitý čip HP alebo elektronické obvody HP. Tieto tlačiarne používajú prostriedky dynamického zabezpečenia na blokovanie kaziet s iným čipom či elektronickým obvodom než HP. Pravidelné aktualizácie firmvéru zaisťujú účinnosť tohto zabezpečenia a blokujú aj kazety, ktoré predtým fungovali. Opakovane použité čipy či elektronické obvody HP umožňujú používanie použitých, doplnených či repasovaných kaziet. Viac informácií na tu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
Wi-Fi Áno
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 16 str/min
Max.tlač.veľkosť A4
Obojstranné funkcie ručné
Priama tlač Áno
Faxovanie Áno
Air print Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HP Color LaserJet Pre MFP M183fw tlačiareň, A4, farebnú tlač, Wi-Fi, (7KW56A)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami