HUAWEI AppGallery

HUAWEI AppGallery

Všetok najlepší digitálny obsah teraz nájdete na jednom mieste. Vo vašom novom smartfóne HUAWEI a v obchode AppGallery. Ten je plný aplikácií, hier a ďalšieho obsahu, vďaka ktorému si užijete váš telefón alebo tablet naplno.

Neustále nový obsah s dôrazom na bezpečnosť

Obchod AppGallery rastie raketovou rýchlosťou. Každým dňom pribúdajú nové aplikácie a hry, a to z domova aj zo sveta. Nechýbajú sociálne siete, navigácie či appky na cestovanie. Nájdete tu ale aj aplikácie, pomocou ktorých si objednáte taxík alebo jedlo. Okrem rozmanitosti obsahu je však dôraz kladený aj na bezpečnosť. Každá aplikácia je skontrolovaná po stránke bezpečnosti aj ochrany osobných údajov.

Intuitívne rozhranie a lokálne informácie

Aplikácia AppGallery je predinštalovaná na všetkých smartfónoch a tabletoch Huawei. Hneď po prvom spustení uvidíte dôraz, s akým je spravovaný obsah v obchode. V popredí nájdete tie najlepšie a najrelevantnejšie aplikácie pre vás. Lokálne aplikácie tu majú svoje čestné miesto, pretože patria často k tým najdôležitejším. Vďaka tomu a šikovnému prehľadu kategórií či prehľadu najobľúbenejších aplikácií nájdete tie najlepšie tituly extrémne rýchlo.

Huawei ID – všetko na jednom mieste

Ekosystém mobilných služieb Huawei (HMS – Huawei Mobile Services) toho ponúka oveľa viac, ako aplikácie. K dispozícii je cloudové úložisko Huawei Cloud, telefón si viete prispôsobiť prostredníctvom Huawei Motívov, všetky informácie o športovaní a zdraví z vašich hodiniek či náramku spravujete v aplikácii Huawei Health. Potrebujete k tomu jedinú vec – konto Huawei ID, ktoré zjednoducje všetky služby Huawei na jednom mieste. Vďaka tomu stačí, keď sa do nového zariadenia prihlásite raz a všetky nástroje máte okamžite k dispozícii.

Jednoduché nastavenie telefónu s Phone Clon

Či si kupujete nový telefón každý rok, alebo dva, alebo päť, prechod na nové zariadenie nikdy nie je jednoduchý. Smartfón je vašou neoddeliteľnou súčasťou a každé jedno nastavenie je prejavom vašej osobnosti a vašich potrieb. Práve preto je dôležité prispôsobiť si aj nový kúsok hardvéru a presne v tom vám pomôže aplikácia Phone Clone. Tá prenesie zo starého zariadenia aplikácie, fotografie, videá, nastavenia, kontakty, správy, poznámky či dokumenty. V priebehu niekoľkých minút tak budete v rukách držať čisto nový telefón so všetkým obsahom, ktorý chcete mať neustále pri sebe.

Aplikácie dostupné v AppGallery

Obchod AppGallery je plný zaujímavého obsahu, ktorý tu máte doslova na dlani. Či už hľadáte obľúbenú sociálnu sieť, aplikáciu s GPS navigáciou, alebo si chcete cez mobil kúpiť lístok na MHD, v AppGallery nájdete ten najlepší obsah na jednom mieste. Čo je ale najdôležitejšie, nové aplikácie do AppGallery pribúdajú každým dňom. Je veľmi pravdepodobné, že kým dočítate túto vetu, v obchode znovu pribudli desiatky nových, zaujímavých titulov.

Pozrieť aplikácie dostupné v AppGallery

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie