Huawei Watch 3 Pro hnedé s koženým remienkom

  • Výpredaj −18 %

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

2. miesto


Smart hodinky, Amoled displej, HarmonyOS, Bluetooth, Vodeodolnosť, Kapacita: 16 GB, Počet dní výdrže batérie: 5, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, barometer, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, Bezdrôtové nabíjanie, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info


Cena 319,00 €

Zľava 18 % z predchádzajúcej ceny: 389,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart hodinky Huawei Watch 3 Pro v elegantnom hnedom prevedení, 1.43“ Amoled displej, rozlíšenie 466 x 466 px (PPi 326), kapacita batérie 790 mAh (5 dni), podpora bezdrôtového nabíjania, kapacita 16 GB, pamäť RAM 2 GB, Wi-Fi, NFC (bez podpory platieb), GPS+Glonass, Bluetooth, odolnosť voči vode 5ATM, výpočet kalórií, barometer, monitoring spánku, notifikácie (hlasový asistent, hovory, SMS, emaily), senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer, akcelerometer, množstvo športových módov pre cvičenie, monitoring stresu, dychové cvičenia, monitoring okysličenia krvi, ovládanie hudby a ďalšie, telo vyrobené s titánu, podporovaný operačný systém Android 5.0 a vyššie, iOS9, podpora HarmonyOS 2.0.

Veľký displej a ciferníky 

Hodinky Huawei disponujú veľkým dotykovým 1,43“ Amoled displejom s rozlíšením 466 x 466 pixelov s jemnosťou displeja 326 Ppi. Ovládanie dotykovej obrazovky s vysokou odozvou dopĺňa otočná korunka pre ľahký výber funkcií. Okrem toho majú v sebe hodinky 30 rôznych predinštalovaných motívov ciferníkov. Huawei Watch Face Store ponúka však viac ako 1000 dizajnov ciferníkov od pohyblivých motívov až po statické. Hodinky vám ponúkajú aj možnosť vytvárania vlastných ciferníkov pomocou funkcie Make Faces.

Inteligentné a praktické monitorovanie vášho zdravia

Hodinky disponujú množstvom užitočných funkcií pre každý deň. Okrem základných funkcií ako čas, budík, dátum, počasie a ďalšie vám hodinky ponúkajú aj praktické funkcie pre monitorovanie vášho zdravia. Nájdete tu funkcie ako výpočet kalórií, barometer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer, akcelerometer, monitoring stresu, dychové cvičenia, monitoring okysličenia krvi a ďalšie.

Športový tréner

Samozrejmosťou sú aj športové funkcie. Nájdete tu viac ako 100 cvičebných režimov - 19 profesionálnych režimov pre halové a vonkajšie športy a 85 vlastných režimov s automatickou detekciou cvičenia. Aplikácia Huawei Health pre telefón sa zase postará o podrobnú analýzu vášho cvičenia. Okrem toho však ponúka aj možnosť sledovania trasy vďaka lokalizačnému senzoru a mnoho ďalších užitočných funkcií pre cvičenie.

Technológia eSIM a ďalšie funkcie

Pomocou technológie eSIM fungujú hodinky Huawei ako samostatné komunikačné zariadenie. Na výber máte telefonovanie, prehrávanie hudby alebo sťahovanie aplikácií bez pripojenia na váš telefón. Pomocou Bluetooth však môžete ovládať aj telefón. Nechýbajú funkcie ako notifikácie (hovory, SMS, emaily), Wi-Fi, NFC (bez podpory platieb), GPS+Glonass, ovládanie pomocou gest alebo hlasový asistent Celia. Funkcia Remote Shutter zase ovláda váš fotoaparát v telefóne.

Výkonná batéria

Duálna čipová sada hodiniek sa postará nie len o vysoký výkon ale aj o dobrú úsporu energie batérie. Batéria má kapacitu 790 mAh čo normálne postačí na 5 dní používania. V úspornom režime sa zvyšuje výdrž až na 21 dní. Samozrejmosťou je aj podpora bezdrôtového nabíjania.

Dobrá odolnosť a konektivita

Hodinky sú vyrobené s titánového puzdra takže sú odolné voči pádom a disponujú vysokou životnosťou. Okrem toho sú odolné voči vode podľa certifikátu 5ATM (do 50 metrov)Podporovaný operačný systém je iOS 9.0, Android 5.0 a vyššie. Nechýba ani podpora operačného systému Huawei HarmonyOS 2.0.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

Android roka 2021 Smart hodinky a náramky

2. miesto

5,0 / 5

1 recenzia Huawei Watch 3 Pro hnedé s koženým remienkom

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Marek

26. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Krasny dizajn
  • Vydrž baterie
  • Nič