Huawei Watch Fit 2 Active ružové

Zobraziť


NFC: Áno, Funkcie: monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Áno Viac info

Farba


Cena 119,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart hodinky Huawei Watch Fit 2 Active s vodeodolnosťou 5 ATM disponujú 1,74" AMOLED displejom, meraním okysličenia krvi, tepu a dychovými cvičeniami.

1,74“ AMOLED displej a vodeodolnosť podľa 5 ATM

Smart hodinky Huawei Watch Fit 2 Active prichádzajú s dostatočne veľkým 1,74-palcovým AMOLED displejom, ktorý je orámovaný ultra úzkymi rámikmi s rozlíšením 336 x 480 pixelov. Čo nepochybne oceníte je rýchla výmena remienkov vďaka Link dizajnu a možnosť nastaviť si obrázok z telefónu ako ciferník. Využiť môžete aj obchod s ciferníkmi, ktorý vám uľahčuje vytváranie štýlov podľa vlastných preferencií.

Batéria s výdržou 10 dní pri bežnom používaní

Telo hodiniek poháňa výkonná batéria, ktorá vám pri plnohodnotnom používaní poskytne výdrž 7 dní. Pri bežnom používaní sa ich životnosť predĺži až na 10 dní. V prípade potreby môžete využiť 5-minútové rýchle nabíjanie, ktoré udrží hodinky funkčné celý deň.

Zostaňte v pohybe s 97 cvičebnými režimami

K dispozícii je 97 cvičebných režimov, ktoré vám pomôžu udržiavať váš aktívny životných štýl nech už sa rozhodnete pre beh, plávanie, cyklistiku alebo skákanie cez švihadlo. Index bežeckej sily tréningová záťaž berú do úvahy vzdialenosť, srdcovú frekvenciu a tempo, aby získali dostatočný prehľad o vašom behu. Zároveň monitorujú vašu aktivitu v nastavených časových úsekoch a v prípade, že sedíte príliš dlho vám tiež poskytnú animácie, ktoré vám pomôžu natiahnuť sa.

Podpora satelitných systémov

Nechýba podpora satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS či funkcia importu a exportu trasy pre vaše tréningy, ktoré môžete zdieľať s vašimi blízkymi. Podrobnejšie metriky, profesionálne analýzy a vedecké pokyny si môžete pozrieť v aplikácii Huawei Health.

Majte vaše zdravie pod kontrolou

S hodinkami Huawei Watch Fit 2 budete mať pod kontrolou váš srdcový tep, okysličenie krvi, ale aj kvalitu vášho spánku. Algoritmus Huawei TruRelax™ sleduje úroveň stresu počas dňa a zároveň vám poskytuje dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa. Pre nežné pohlavie je tu funkcia kalendára cyklov, ktorá vás pomocou inteligentnej pripomienky upozorní na blížiacu sa menštruáciu.

Podpora volania cez Bluetooth

Samozrejmosťou sú notifikácie pre SMS správy, prichádzajúce hovory či e-maily z vášho smartfónu v reálnom čase. Využiť môžete aj prehrávanie skladieb, ktoré si môžete nastaviť v aplikácii v telefóne. Posunutím doprava sa presuniete na obrazovku HUAWEI Assistant TODAY, ktorá okrem iného zobrazuje aj počasie. Aby ste zostali v spojení so svetom disponujú podporou volania cez Bluetooth či rýchlymi odpoveďami na správy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Huawei Watch Fit 2 Active ružové

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ján

19. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMiroslav

13. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca