Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm čierne

Zobraziť


NFC: Áno, Funkcie: barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, Bezdrôtové nabíjanie: Áno Viac info

Farba


Cena 379,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm s titánovým telom a fluoroelastomerovým remienkom v čiernom prevedení ponúkajú štýlový dizajn, 1.43" AMOLED displej so zafírovým sklíčkom, meranie teploty, SpO2 senzor, EKG snímač, monitoring stresu, hlasovú navigáciu v reálnom čase a výdrž batérie až 14 dní. Hodinky sú kompatibilné so smartfónom s operačným systémom Android a iOS.

Nadčasový dizajn

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm oslnia na prvý pohľad svojím precíznym spracovaním a minimalistickým dizajnom. Telo je vyrobené z kvalitného titánu, vďaka ktorému je pevné a zároveň odolné. Do vienka dostali dotykový 1.43" AMOLED displej s intuitívnym ovládaním a dobrou čitateľnosťou za akýchkoľvek podmienok. Zakrivené 3D sklo ho chráni pred škrabancami, vodou a prachom. Komfortné ovládanie a rýchly prístup k cieľovým funkciám získate vďaka otočnej korunke, ktorá dokáže priblížiť a oddialiť aplikácie na ciferníku.

Zdravie pod kontrolou

Vo výbave nechýba modul srdcového tepu, ktorý obsahuje 8 fotodiód v kruhovom usporiadaní a dve sady svetelných zdrojov v kombinácii so zakrivenou sklenenou šošovkou. Vylepšený algoritmus Al vám umožňuje monitorovanie srdcovej frekvencie aj počas namáhavého cvičenia. Samozrejmosťou je sledovanie hladiny kyslíka v krvi SpO2, sledovanie úrovne stresu, sledovanie menštruačného cyklu či meranie telesnej teploty. Okrem toho ponúkajú podporu GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Sledovanie fyzickej kondície

Ak patríte k milovníkom pohybu určite oceníte inteligentné vyhodnotenie tzv. bežeckého indexu, ako je tréningová záťaž a úroveň regenerácie na základe monitorovacích indikátorov, ako srdcový tep, tempo a bežecká vzdialenosť. Na základe týchto meraní môžete získať profesionálne rady pre zlepšenie fyzickej kondície.

Batéria s výdržou až 14 dní

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm disponujú batériou, ktorá sa pýši výdržou až 14 dní. Čo nepochybne oceníte je podpora bezdrôtového nabíjania. Váš smartfón tak môžete použiť k spätnému nabíjaniu. (Spätné nabíjanie je k dispozícii pre telefóny Huawei, ktoré túto funckiu podporujú).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm čierne

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Július

20. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Predchodca Watch GT 2 Pro bol veľmi dobrý, tento je už vynikajúci