Indesit BWSA 61053 W EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
239,00 €

Pôvodná cena 269,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,78 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Práčka plnená spredu Indesit Indesit BWSA 61053 W EU v bielej farbe v Slim prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1000 ot./ min. a hlučnosť pri praní 61 dB a pri odstreďovaní 83 dB. Pomocou funkcie Eco time umožňuje skrátenie času prania. Ponúka 16 pracích programov napr. pre džínsy, vlnu, hodváb a záclony, obuv, Innex, odstraňovanie škvŕn, a program na odstraňovanie zápachu. Ovládate ju pomocou otočného voliča a tlačidiel s LED kontrolkami. Práčka Indesit BWSA 61053 W EU disponuje množstevnou automatikou, kontrolou vyváženosti bielizne, odloženým štartom. Hĺbka 42,5 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 11 %

Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všechny služby pro produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

LG WD60J6WY1W LG WD60J6WY1W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (29)

Spredu plnená parná práčka LG WD60J6WY1W patrí do mimoriadne úspornej energetickej triedy A+++, takže s ňou výrazne ušetríte na nákladoch za energie. Výrazne tomu prispieva množstevná automatika Fuzzy Logic a šetrné, no výkonné programy. Vybrať si môžete nielen zo štandardných, ale i z množstva špeciálnych pracích programov. Táto výkonná práčka dokáže vyprať až 6,5 kg bielizne a rýchlosť otáčok je možné nastaviť až 1000 za minútu. Rovnako jednoducho si môžete nastaviť i teplotu vody. Automatickú práčku LG WD60J6WY1W ponúkame v praktickom a elegantnom Slim úzkom prevedení s hĺbkou 45 cm, ktoré je vhodné do priestorovo obmedzených miestností. Práčka umožňuje parné pranie prostredníctvom programu STEAM pre alergikov a parná detská starostlivosť. Počas prania má možnosť dodatočne pridať bielizeň. Pomocou funkcie Smart ThinQ je možné načítanie nového programu a inteligentná diagnostika (Smart Diagnosis) cez NFC .

Základné parametre

 • Hĺbka: 45 cm
 • Maximálna hlučnosť: 55 dB
 • Kapacita bubna: 6,5 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vzhľad a ovládanie

Slim práčka plnená spredu Indesit BWSA 61053 W EU je v bielom prevedení. Jej prednosťou je hĺbka len 42,5 cm, čo poteší majiteľov malých bytov a kúpeľní, pretože ju pohodlne umiestnia a nestratia zbytočne drahocenný priestor. Ovládanie je veľmi jednoduché a prehľadné. Ponúkané programy sú súčasťou ovládacieho panela. Všetko volíte pomocou ovládacieho voliča, tlačidiel a LED kontroliek

Push&Wash

Pri tejto funkcii je možné začať prací cyklus aj vtedy, keď je práčka vypnutá bez potreby zapnutia práčky pomocou tlačidla zap./vyp. Rýchlym stlačením jediného tlačidla pri teplote 30 °C a maximálnych otáčkach odstreďovania 1000 ot./min. s maximálnou náplňou 4 kg už za 45 minút vyperiete bavlnenú alebo syntetickú bielizeň. Umožní vám mať bielizeň opratú každý deň behom chvíľky. Technológia efektívne odstráni viac ako 20 druhov škvŕn bez predprania za 45 minút. Stačí len stlačiť tlačítko a za 2 sekundy periete.

Programy

Spotrebič ponúka 16 pracích programov ako napr. 3 programy pre športové oblečenie, hedváb, džínsy, bavlna s predpierkou, ručné pranie, odstraňovanie škvŕn a iné. Indesit práčku vybavil aj množstvom špeciálnych programov pre efektívne vypranie rôznych druhov tkanín. Každý z pracích cyklov potrebuje inú teplotu vody. Stlačením špeciálneho tlačidla ju môžete znížiť a uprviť podľa aktuálnej potreby.

 • Športové programy: Oblečenie, ktoré využívate pri rôznych športoch vyžaduje zvláštny spôsob prania, aby nedošlo k poškodeniu špeciálnych tkanín. Práčka je práve takýmito programami vybavená. Sú ponúkané 3 pracie programy: Sport Intensive pre silne znečistené oblečenie, Sport Light vhodný napríklad pre dresy, Sport Shoes, program pre športovú obuv.
 • Odstraňovanie škvŕn: Pomôže vám odstrániť z bielizne škvrny napr. od jedla, škvrny pracovné - atrament, make-up, alebo outdoor - škvrny od trávy alebo blata.
 • Innex: Je dokonalým riešením na pranie bežne znečistenej bielizne. Jediným stlačením tlačidla nahrádza Indesit zapnutie, výber programu a začatie pracieho cyklu, s istotou odstráni každodenné nečistoty z bavlny a syntetických látok behom 50 minút.
 • Odstraňovanie zápachu: Odstraňuje nepríjemné a odolné pachy vďaka inovatívnym pohybom bubna práčky, pridaného plákania na konci cyklu a zachovaniu konštantnej teploty počas celého pracieho cyklu.

Prídavné možnosti

 • Odstraňovanie škvŕn - jednoducho vyberiete typ škvŕn, ktoré chcete vyčistiť. Voľba umožuje aj výbrať typ zašpinenia pre optimálne nastavenie cyklu na odstraňovanie škvŕn. Zvoliž si môžete: škvrny od jedla, od práce alebo špina z vonku.
 • Prídavné plákanie - pokiaľ máte v domácnosti člena s citlivou pokožkou táto možnosť zaručene optimálne odstráni prací prostriedok z oblečenia.
 • Jednoduché žehlenie - táto možnosť umožňuje upraviť cykly prania a odstreďovnia tak aby sa bielizeň čo najmenej pokrčila. Na konci cyklu sa bubom práčky pomaly otáča a fáza zostane podsvietená až kým nestlačíte tlačidlo štart/pausa alebo Easy Iron.

Špeciálny program Woolmark Blue

Prací program Vlna poskytne vášmu vlnenému oblečeniu špeciálnu starostilovsť. Je schválený spoločnosťou Woolmark pre šetrné pranie vlnenej bielizne, klasifikovanej iba pre ručné pranie, za predpokladu, že pranie zodpovedá pokynom uvedeným na etikete oblečenia a pokynom poskytnutým výrobcom práčky.

Minie len toľko vody, koľko je potrebné

S WaterBalance Plus vaša práčka ušetrí spotrebu vody. Inovatívny senzor optimalizuje spotrebu vody v každej fáze pracieho cyklu. Odoberie len nutne potrebné množstvo vody pre vypratie vloženej náplne. Okrem vody samozrejme ušetríte aj energiu potrebnú pre zohrievanie.

Posunutý štart

V prípade, že potrebujete mať bielizeň vypranú kým sa vrátite domov z práce alebo nákupu umožňuje práčka jednoduché odloženie štartu o 3, 6 alebo 9 hodín.

Detská poistka

Praktická detská poistka zabráni nechceným zmenám v nastavení napr. deťmi. Funkcia umožňuje uzamknúť tlačidlá na ovládacom panely práčky, tak aby napr. malé deti nemohli v priebehu prania meniť jej nastavenia.

Ďalšie prednosti

Praktická práčka plnená spredu vyperie naraz 6 kg bielizne. Je preto vhodná pre menšie domácnosti. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1000 ot. / min. s maximálnou dosahovanou hlučnosťou pri praní 61 dB a pri odstreďovaní 83 dB. V ponuke má 16 pracích programov pre bavlnené, vlnené, hodvábne a iné materiály. Ovládate ju veľmi jednoducho a intuitívne pomocou otočného voličav a tlačidiel s LED kontrolkami a displeja. K dispozícii má tiež

 • Množstevnú automatiku
 • Kontrolu vyváženosti bielizne
 • Odložený štart
 • Ukazovateľ fázy pracieho cyklu
 • Kolektrorový motor
 • Systém ochrany proti pretečeniu

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 42,5 cm
Maximálna hlučnosť: 83 dB
iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: C
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Indesit

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 42,5 cm
Hmotnosť: 53,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 83 dB
Hluk pri odstreďovaní: 83 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 200 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: C
Spotreba vody na cyklus: 40 L
Celková spotreba: 0,79 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 8400 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: F103474

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore