Indesit BWSE 71295X WBV EU


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 7 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 52 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom: Nie, Odložený štart: Áno, Detská poistka: Áno. Viac info


Cena 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 39,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka s predným plnením Indesit BWSE 71295X WBV EU ponúka kapacitu pre 7 kg bielizne. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1200 ot./min. Spotreba vody na jeden cyklus je 46 l. K dispozícií má pracie programy a funkcie. Disponuje funkciou Push&Go, Water Balance Plus, odloženým štartom, samočistiacím programom, detským zámkom a invertorovým motorom.

Indesit BWSE 71295X WBV EU

Spredu plnená práčky Indesit BWSE 71295X WBV EU v bielej farbe s čiernými dvierkami sa stane praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Na jeden prací cyklus dokáže vyprať 7 kg bielizne, čo je postačujúce pre väčšie aj menšie rodiny. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1200 otáčok za minútu pri hlučnosti 78 dB

Programy 

Práčka do svojej výbavy obdržala praktické programy a funkcie, ktoré Vám pomôžu pri každodennom praní. K dispozícií sú:

  • Push&Wash, Syntetika 30, Rýchle pranie 30', Prikrývky, Plákanie + odstreďovanie, Odstreďovanie + Vyčerpávanie, Eco 40-60, 20°C

Push&Go

Voľne stojaca práčka disponuje technológiou Push&Go, ktorá je navrhnutá tak, aby efektívne odstránila viac než 20 bežných škvŕn a to bez predpierania. To všetko zvládne len za 45 minút a vďaka dotyku jedného gombíka. Tento cyklus je ideálny pre bavlnené a syntetické prádlo. 

Minie len toľko vody, koľko je potrebné

WaterBalance Plus vaša práčka ušetrí spotrebu vody. Inovatívny senzor optimalizuje spotrebu vody v každej fáze pracieho cyklu. Odoberie len nutne potrebné množstvo vody pre vypratie vloženej náplne. Okrem vody samozrejme ušetríte aj energiu potrebnú pre zohrievanie.

Rýchle pranie 30’

Tento cyklus 30’ bol navrhnutý na pranie mierne znečistenej bielizne pri teplote 30°C (s výnimkou vlny a hodvábu) s maximálnou náplňou 4.5 kg v priebehu krátkej doby: Trvá len 30 minút a šetrí čas i energiu.

Detská poistka

Praktická detská poistka zabráni nechceným zmenám v nastavení napr. deťmi. Funkcia umožňuje uzamknúť tlačidlá na ovládacom panely práčky, tak aby napr. malé deti nemohli v priebehu prania meniť jej nastavenia.

Invertorový motor

Spoľahlivý chod práčky zaistí výkonný invertorový motor. Invertorový motor poskytne špeciálnu starostlivosť o vlákna, zlepšuje účinnosť spotrebička, vďaka čomu tak môžete ušetriť na energiách. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit BWSE 71295X WBV EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené