Indesit BWSE 71295X WSV EU


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 7 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 52 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 353,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 367,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,08 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená slim práčka Indesit BWSE 71295X WSV EU v bielej farbe v energetickej triede B vyperie 7 kg bielizne pri 1200 otáčkach za minútu. Má až 16 pracích programov vrátane Steam Technology, prehľadný displej, otočný volič a výkonný invertorový motor.

Indesit BWSE 71295X WSV EU

Spredu plnená práčka Indesit BWSE 71295X WSV EU v bielej farbe sa stane praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Na jeden prací cyklus dokáže vyprať 7 kg bielizne, čo je postačujúce pre väčšie aj menšie rodiny. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1 200 otáčok za minútu pri hlučnosti 78 dB

  • Programy: Push&Wash, Syntetika 30, Rýchle pranie 30', Prikrývky, Plákanie + odstreďovanie, Odstreďovanie + Vyčerpávanie, Eco 40-60, 20°C

Push&Go

Voľne stojaca práčka disponuje technológiou Push&Go, ktorá je navrhnutá tak, aby efektívne odstránila viac než 20 bežných škvŕn a to bez predpierania. To všetko zvládne len za 45 minút a vďaka dotyku jedného gombíka. Tento cyklus je ideálny pre bavlnené a syntetické prádlo. 

Invertorový motor

Spoľahlivý chod práčky zaistí výkonný invertorový motor. Invertorový motor poskytne špeciálnu starostlivosť o vlákna, zlepšuje účinnosť spotrebička, vďaka čomu tak môžete ušetriť na energiách. 

Rýchle pranie 30’

Tento cyklus 30’ bol navrhnutý na pranie mierne znečistenej bielizne pri teplote 30°C (s výnimkou vlny a hodvábu) s maximálnou náplňou 4.5 kg v priebehu krátkej doby: Trvá len 30 minút a šetrí čas i energiu.

Minie len toľko vody, koľko je potrebné

WaterBalance Plus vaša práčka ušetrí spotrebu vody. Inovatívny senzor optimalizuje spotrebu vody v každej fáze pracieho cyklu. Odoberie len nutne potrebné množstvo vody pre vypratie vloženej náplne. Okrem vody samozrejme ušetríte aj energiu potrebnú pre zohrievanie.

Detská poistka

Praktická detská poistka zabráni nechceným zmenám v nastavení napr. deťmi. Funkcia umožňuje uzamknúť tlačidlá na ovládacom panely práčky, tak aby napr. malé deti nemohli v priebehu prania meniť jej nastavenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit BWSE 71295X WSV EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami