Indesit IFW 6544 IX

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 1800 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Nie, Počet funkcií: 5,


Cena 198,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 219,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,96 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Indesit IFW 6544 IX v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A. Ponúka 8 funkcií pečenia: napr. statický, final cooking, gril, Turn&Cook, rozmrazovanie, sklopný gril, Full Grill Surface a osvetlenie. Celkový objem rúry dosahuje 71 litrov. Ovládate ju pomocou 2 otočných gombíkov s displejom. Vstavaná rúra Indesit IFW 6544 IX má k dispozícii časovač. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom, môžete ich jednoducho pomocou funkcie Click&Clean odmontovať a vyčistiť.

 

 

 

Multifunkčná rúra

Vstavané multifunkčné rúry splnia všetky potreby modernej kuchyne s príjemným dizajnom. Dizajn spája v sebe čistotu skla, eleganciu ocele a jedinečné detaily. Vstavaná rúra Indesit IFW 6544 IX  je veľmi praktickým pomocníkom pre tých, ktorí hľadajú jednoduché riešenia. Zaradená je do energetickej triedy A. Jej vnútorná kapacita dosahuje 71 litrov. Ovládanie je riešené prostredníctvom dvoch otočných gombíkov umiestnených vpredu s displejom uprostred. Dvierka sú vybavené dvojitým sklom. Osvetlenie zabezpečí lepší a jasnejší prehľad v interiéri vašej rúry, môžete kedykoľvek skontrolovať stav pripravovaného pokrmu.

Dvierka rúry

Dvierka vstavanej rúry sú vybavené dvojitým sklom. Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť.

Funkcie pečenia

Vstavaná rúra má k dispozícii 8 funkcií pečenia, z ktorých si určite vyberiete podľa potreby ten najvhodnejší. Ponúka nastavenie teplôt v rozmedzí 60 - 250 °C.

  • Statické pečenie - kombinácia horného a dolného vyhrievacieho telesa zabezpečí, že teplo je rovnomerne distribuované vovnútri rúry, vďaka čomu pripravíte dokonale upečené pokrmy.
  • Final cooking - spodný ohrev - je ideálny pre záverečné dopečenie vašich jedál pomocou nastavenia perfektnej teploty.
  • Gril - dokonale ugrilujete mäso, ryby alebo aj toasty.
  • Sklopný gril
  • Full Gril Surface
  • Turn&Cook

 


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 1800 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 5

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit IFW 6544 IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené