Indesit IFW 6834 IX

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Rozbalené kusy v 1 predajni

Cena:
153,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 3,06 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Indesit IFW 6834 IX s teplovzdušnou funkciou, v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A. Ponúka 8 funkcií pečenia: statický, final cooking, gril, Pizza, gratinovanie + ventilátor, rozmrazovanie, sklopný gril, Full Grill Surface a osvetlenie. Celkový objem rúry dosahuje 71 litrov. Ovládate ju pomocou 3 mechanických otočných gombíkov. Vstavaná rúra Indesit IFW 6834 IX má k dispozícii časovač. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom, môžete ich jednoducho pomocou funkcie Click&Clean odmontovať a vyčistiť.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 23 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Mora VT 537 BX Mora VT 537 BX

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10 kg múky ako darček po registrácii

5 (14)

Multifunkčná vstavaná rúra Mora VT 537 BX je zaradená do úspornej energetickej triedy A, v nerezovej farbe. Regulácia teploty v rúre ponúka možnosť nastavenia do max. 275°C s možnosťou programovania doby pečenia. Celkový objem multifunkčnej rúry dosahuje 71 l. Ponúka 11 funkcií ako sú rýchly predohrev rúry, horný a dolný ohrev, teplovzdušný ohrev s telesom ventilátora, ohrev tanierov, šetrné rozmrazovanie gril, gril s ventilátorom a čistenie rúry Eco Clean pomocou pary. Ovládanie je umiestnené vpredu prostredníctvom 2 špeciálnych zatláčacích gombíkov doplnených vstavaným displejom s dotykovým ovládaním digitálnych hodín. K dispozícii je aj detský zámok. Dvierka rúry Mora 537 BX disponujú s 3D chladením dvierok s trojitým sklom. Vedenie v rúre prostredníctvom drôtených roštov 1 úrovňou teleskopického výsuvu. V balení sa nachádza 1 hlboký plech, 1 plytký plech a 1 rošt. Elektrické napätie 230 V.

Základné parametre

 • Trieda energ.účinnosti: A
 • Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
 • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Multifunkčná rúra

Vstavané multifunkčné rúry splnia všetky potreby modernej kuchyne s príjemným dizajnom. Dizajn spája v sebe čistotu skla, eleganciu ocele a jedinečné detaily. Vstavaná rúra Indesit IFW 6834 IX s teplovzdušnou funkciou je veľmi praktickým pomocníkom pre tých, ktorí hľadajú jednoduché riešenia. Zaradená je do energetickej triedy A. Jej vnútorná kapacita dosahuje 71 litrov. Ovládanie je mechanické prostredníctvom troch otočných gombíkov umiestnených vpredu. Dvierka sú vybavené dvojitým sklom. Osvetlenie zabezpečí lepší a jasnejší prehľad v interiéri vašej rúry, môžete kedykoľvek skontrolovať stav pripravovaného pokrmu.

Dvierka rúry

Dvierka vstavanej rúry sú vybavené dvojitým sklom. Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť. Vyberateľné sklenené dvierka sú jednoducho čistiteľné pomocou vody. Dokonca je možné ich umývať aj v umývačke riadu. Stačia na to 3 jednoduché kroky:

 • 1. zatlačte výstupky na horných rohoch a vyberte sklenený panel.
 • 2. vyberte hornú prírubu dvierok.
 • 3. vytiahnite vnútorné sklo a vyčistite ho.

Naklápací gril

Gril v tejto vstavanej rúre je možné jednocucho stiahnuť dole pre lepší prístup a jeho jednoduché čistenie. Pre vyčistenie a natočenie povrchu grilu postačí niekoľko sekúnd. Naviac je tento gril celopovrchový, čo znamená, že zabezpečí rovnomerné prepečenie a dokonalé výsledky. Rovnomerne ugriluje celý povrch.

XXL Kapacita rúry

Vnútorný priestor s objemom 71 l má XXL vnútorný priestor, v ktorom pohodlne pripravíte aj viac pormov naraz. Táto kapacita zvyšuje veľkosť plechu na pečenie o 10 % a maximalizuje flexibilitu.

Patentované osvetlenie rúry

Pre dokonalý prehľad a kontrolu pripravovaných jedlál nie je nutné dvierka rúry otvárať. Vďaka vnútornému osvetleniu máte vo všetkom prehľad a vaše pokrmy pod kontrolou.

*Obrázok je ilustračný.

Pripraví rovnomerne jedlá

Multiflow zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu vo vnútornom priestore vstavanej rúry vďaka nútenému obehu. Rovnomerná príprava jediného prokrmu alebo aj 3 rôznych chodov naraz je možná bez zmiešania vôní a chuti vďaka ventilácii vnútorného priestoru rúry na pečenie.

Nútený obeh vzduchu

Dokonalé výsledky pečenia dosahuje vstavaná rúra vďaka nútenému obehu vzduchu - multifunkcia. Teplota vo vnútri rúry je rozptýlená rovnomerne po celom vnútornom priestore pre dosiahnutie perfektných výsledkov pečenia.

Sprievodca varením

Na vnútornej strane dverí je umiestnený praktický sprievodca varením, ktorý ponúka najvhodnejšie funkcie, teplotu a úroveň umiestnennia plechu na pečenie podľa rôznych druhov pokrmov. Umožňuje tak využiť ideálne nastavenia rúry pre dosiahnutie skvelých výsledkov pečenia.

 

Funkcie pečenia

Vstavaná rúra má k dispozícii 8 funkcií pečenia, z ktorých si určite vyberiete podľa potreby ten najvhodnejší. Ponúka nastavenie teplôt v rozmedzí 60 - 250 °C.

 • Statické pečenie - kombinácia horného a dolného vyhrievacieho telesa zabezpečí, že teplo je rovnomerne distribuované vovnútri rúry, vďaka čomu pripravíte dokonale upečené pokrmy.
 • Final cooking - spodný ohrev - je ideálny pre záverečné dopečenie vašich jedál pomocou nastavenia perfektnej teploty.
 • Gril - dokonale ugrilujete mäso, ryby alebo aj toasty.
 • Pizza - je určený pre pečenie dokonalej pizze. Vďaka ideálnemu prúdeniu vzduhu a jeho distribúcii vo vnútri rúri si môžete v pohodlí domova vychutnať chrumkavé dobroty.
 • Gratinovanie + ventilátor - kombinácia grilu a efektívneho prúdenia vzduchu vaše jedlo upečie rýchlejšie a rovnomernejšie.
 • Sklopný gril
 • Full Gril Surface

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 1800 W
Typ čistenia: Žiadny
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Indesit
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Nie
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 27,1 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Žiadny
Počet funkcií: 8

Konektivita

Dĺžka kábla: 1 m
Sieťový kábel: bez zástrčky

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Celkový výkon rúry: 1800 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ostatné

Kód produktu: F102743

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore