Indesit IFW 6834 IX

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 1800 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8 Viac info


Cena 223,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,46 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Indesit IFW 6834 IX s teplovzdušnou funkciou, v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A. Ponúka 8 funkcií pečenia: statický, final cooking, gril, Pizza, gratinovanie + ventilátor, rozmrazovanie, sklopný gril, Full Grill Surface a osvetlenie. Celkový objem rúry dosahuje 71 litrov. Ovládate ju pomocou 3 mechanických otočných gombíkov. Vstavaná rúra Indesit IFW 6834 IX má k dispozícii časovač. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom, môžete ich jednoducho pomocou funkcie Click&Clean odmontovať a vyčistiť.

 

 

Multifunkčná rúra

Vstavané multifunkčné rúry splnia všetky potreby modernej kuchyne s príjemným dizajnom. Dizajn spája v sebe čistotu skla, eleganciu ocele a jedinečné detaily. Vstavaná rúra Indesit IFW 6834 IX s teplovzdušnou funkciou je veľmi praktickým pomocníkom pre tých, ktorí hľadajú jednoduché riešenia. Zaradená je do energetickej triedy A. Jej vnútorná kapacita dosahuje 71 litrov. Ovládanie je mechanické prostredníctvom troch otočných gombíkov umiestnených vpredu. Dvierka sú vybavené dvojitým sklom. Osvetlenie zabezpečí lepší a jasnejší prehľad v interiéri vašej rúry, môžete kedykoľvek skontrolovať stav pripravovaného pokrmu.

Dvierka rúry

Dvierka vstavanej rúry sú vybavené dvojitým sklom. Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť. Vyberateľné sklenené dvierka sú jednoducho čistiteľné pomocou vody. Dokonca je možné ich umývať aj v umývačke riadu. Stačia na to 3 jednoduché kroky:

 • 1. zatlačte výstupky na horných rohoch a vyberte sklenený panel.
 • 2. vyberte hornú prírubu dvierok.
 • 3. vytiahnite vnútorné sklo a vyčistite ho.

Naklápací gril

Gril v tejto vstavanej rúre je možné jednocucho stiahnuť dole pre lepší prístup a jeho jednoduché čistenie. Pre vyčistenie a natočenie povrchu grilu postačí niekoľko sekúnd. Naviac je tento gril celopovrchový, čo znamená, že zabezpečí rovnomerné prepečenie a dokonalé výsledky. Rovnomerne ugriluje celý povrch.

XXL Kapacita rúry

Vnútorný priestor s objemom 71 l má XXL vnútorný priestor, v ktorom pohodlne pripravíte aj viac pormov naraz. Táto kapacita zvyšuje veľkosť plechu na pečenie o 10 % a maximalizuje flexibilitu.

Patentované osvetlenie rúry

Pre dokonalý prehľad a kontrolu pripravovaných jedlál nie je nutné dvierka rúry otvárať. Vďaka vnútornému osvetleniu máte vo všetkom prehľad a vaše pokrmy pod kontrolou.

*Obrázok je ilustračný.

Pripraví rovnomerne jedlá

Multiflow zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu vo vnútornom priestore vstavanej rúry vďaka nútenému obehu. Rovnomerná príprava jediného prokrmu alebo aj 3 rôznych chodov naraz je možná bez zmiešania vôní a chuti vďaka ventilácii vnútorného priestoru rúry na pečenie.

Nútený obeh vzduchu

Dokonalé výsledky pečenia dosahuje vstavaná rúra vďaka nútenému obehu vzduchu - multifunkcia. Teplota vo vnútri rúry je rozptýlená rovnomerne po celom vnútornom priestore pre dosiahnutie perfektných výsledkov pečenia.

Sprievodca varením

Na vnútornej strane dverí je umiestnený praktický sprievodca varením, ktorý ponúka najvhodnejšie funkcie, teplotu a úroveň umiestnennia plechu na pečenie podľa rôznych druhov pokrmov. Umožňuje tak využiť ideálne nastavenia rúry pre dosiahnutie skvelých výsledkov pečenia.

 

Funkcie pečenia

Vstavaná rúra má k dispozícii 8 funkcií pečenia, z ktorých si určite vyberiete podľa potreby ten najvhodnejší. Ponúka nastavenie teplôt v rozmedzí 60 - 250 °C.

 • Statické pečenie - kombinácia horného a dolného vyhrievacieho telesa zabezpečí, že teplo je rovnomerne distribuované vovnútri rúry, vďaka čomu pripravíte dokonale upečené pokrmy.
 • Final cooking - spodný ohrev - je ideálny pre záverečné dopečenie vašich jedál pomocou nastavenia perfektnej teploty.
 • Gril - dokonale ugrilujete mäso, ryby alebo aj toasty.
 • Pizza - je určený pre pečenie dokonalej pizze. Vďaka ideálnemu prúdeniu vzduhu a jeho distribúcii vo vnútri rúri si môžete v pohodlí domova vychutnať chrumkavé dobroty.
 • Gratinovanie + ventilátor - kombinácia grilu a efektívneho prúdenia vzduchu vaše jedlo upečie rýchlejšie a rovnomernejšie.
 • Sklopný gril
 • Full Gril Surface

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 1800 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Indesit IFW 6834 IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ivan

24. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon