Indesit IFW 6841 JH IX

 • Doprava zadarmo

Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 238,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Indesit IFW 6841 JH IX s teplovzdušnou funkciou, v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A+. S dizajnom Multilevel umožňuje pečenia na niekoľkých plechoch naraz bez zmiešania pachov. Ponúka 8 funkcií pečenia: statický, final cooking, gril, Pizza, gratinovanie + ventilátor, rozmrazovanie, sklopný gril, Full Grill Surface a osvetlenie. Celkový objem rúry dosahuje 71 litrov. Ovládate ju pomocou 2 zatláčacích otočných gombíkov. Vstavaná rúra Indesit IFW 6841 JH IX má k dispozícii časovač. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým sklom, môžete ich jednoducho pomocou funkcie Click&Clean odmontovať a vyčistiť. Disponuje tiež jednoduchým čistením Aqua Clean pomocou pary.

 

 

 

Multifunkčná rúra

Vstavané multifunkčné rúry splnia všetky potreby modernej kuchyne s príjemným dizajnom. Dizajn spája v sebe čistotu skla, eleganciu ocele a jedinečné detaily. Vstavaná rúra Indesit IFW 6841 JH IX s teplovzdušnou funkciou je veľmi praktickým pomocníkom pre tých, ktorí hľadajú jednoduché riešenia. Zaradená je do energetickej triedy A+. Jej vnútorná kapacita dosahuje 71 litrov. Ovládanie je prostredníctvom dvoch zatláčiacích gombíkov a displeja umiestnených vpredu. Dvierka sú vybavené dvojitým sklom. Osvetlenie zabezpečí lepší a jasnejší prehľad v interiéri vašej rúry, môžete kedykoľvek skontrolovať stav pripravovaného pokrmu.

Dvierka rúry a čistenie

Dvierka vstavanej rúry sú vybavené dvojitým sklom. Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť. Rúra umožňuje jednoduché čistenie Eco Clean prostredníctvom pary.

Funkcie pečenia

Vstavaná rúra má k dispozícii niekoľko funkcií pečenia, z ktorých si určite vyberiete podľa potreby ten najvhodnejší. Navyše umožňuje pečenie na niekoľkých úrovniach naraz, bez toho aby sa pachy jednotlivých pokrmov zmiešali. Ponúka nastavenie teplôt v rozmedzí 60 - 250 °C.

 • Statické pečenie - kombinácia horného a dolného vyhrievacieho telesa zabezpečí, že teplo je rovnomerne distribuované vovnútri rúry, vďaka čomu pripravíte dokonale upečené pokrmy.
 • Final cooking - spodný ohrev - je ideálny pre záverečné dopečenie vašich jedál pomocou nastavenia perfektnej teploty.
 • Gril - dokonale ugrilujete mäso, ryby alebo aj toasty.
 • Pizza - je určený pre pečenie dokonalej pizze. Vďaka ideálnemu prúdeniu vzduhu a jeho distribúcii vo vnútri rúri si môžete v pohodlí domova vychutnať chrumkavé dobroty.
 • Gratinovanie + ventilátor - kombinácia grilu a efektívneho prúdenia vzduchu vaše jedlo upečie rýchlejšie a rovnomernejšie.
 • Turn&Cook - inovatívna funkcia umožňuje vychutnať si jeden z 80 receptov hotových do hodiny.
 • Keep Warm - je ideálny pre udržiavanie jedla v teple.
 • Program Eco Horúci vzduch - zabezpečí dokonale šťavnaté pečienky ako aj iné pečené jedlá, ktoré vyžadujú správnu mieru hydratácie. Teplo sa postupne dávkuje a jemne prúdi.
 • Rozmrazovanie
 • Full Gril Surface

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 1800 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit IFW 6841 JH IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami