Indesit ING 61T/WH


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Smalt, Poistka horákov: Áno, Elektrické zapaľovanie: Áno, Výška: 4,9 cm, Šírka: 59 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 209,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 21,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Indesit ING 61T/WH v bielej farbe so šírkou 59 cm je vybavená 4 varnými zónami s rôznymi priemermi a výkonom. Jednoduché ovládanie a zapaľovanie pomocou gombíkov s integrovaným zapaľovaním, ktoré sú umiestnené v prednej časti. Každý z horákov má bezpečnostný ventil, ktorý zabráni úniku plynu pri zhasnutí plameňa. Povrch varnej dosky je z tvrdeného skla. Súčasťou vybavenia dosky sú smaltované mriežky pre ľahšiu manipuláciu s hrncami na varnej ploche. Jednoduchá údržba a čistenie varnej dosky.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Indesit ING 61T/WH v bielom prevedení vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je uložený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 strieborných otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním si nastavíte intenzitu plameňa a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Varné zóny

Plynová varná doska je vybavená štyrmi horákmi s poistkou plameňa, ktoré sú chránené dvojdielnou varnou mriežkou. Disponuje malým horákom, dvoma štandardnými a jedným veľkým horákom.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnostné ventily uzavrú prívod plynu prii náhodnom zhasnutí plameňa vykypením jedla z hrnca alebo prievanom. Robusné smaltované mriežky s rámom zabezpečia maximálnu istotu pri presúvaní hrncov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklenené
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit ING 61T/WH

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené