Indesit IS5G8MHA/E


Kombinovaný sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 57 l, Plynová varná doska, 4 varných zón, antracitová farba, Gril, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 309,99 €

Zľava 18 % z predchádzajúcej ceny: 379,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,20 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 31,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kombinovaný sporák Indesit IS5G8MHA/E v antracitovom prevedení je zaradený do energetickej tiredy A. Varná zóna ponúka 4 plynové horáky s rôznym výkonom a priemerom. Rúra sporáka je elektrická s objemom 57 l. Ovládanie sporáka je veľmi jednoduché a praktické pomocou 6 otočných voličov, ktoré sú doplnené analógovým programátorom. Rúra je multifunkčná ponúka niekoľko druhov pečenia: tradičné pečenie, pečenie, pizza, horný ohrev, gril, gratinovanie, rozmrazovanie, doný ventilátor, Multi-pečenie, rýchly predohrev. Dvierka rúry majú systém Click&Clean, ktorý umožňuje jednoducho ich demontovať a vyčistiť. Vnútorný priestor rúry je možné čistiť pomocou pary. Kombinovaný sporák Indesit IS5G8MHA/E umožňuje aj pečenie v rúre na viacerých úrovniach súčasne s použitím ventilátora. Šírka 50 cm. Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.

 

 

Retro dizajn

Kombinovaný sporák Indesit IS5G8MHA/E s multifunkčnou elektrickou rúrou a plynovým varným panelom je praktický spotrebič, ktorý využijete pri každodennej príprave pokrmov pre celú rodinu. Navyše jeho vzhľad je inšpirovaný retro prvkami. Sporák je vybavený viacerými funkciami, ktoré pri varení oceníte a pripravené jedlo bude výborne chutiť, čo poteší najmä vašich stravníkov. Ovládanie je jednoduché a intuitívne pomocou 6 otočných gombíkov. V ovládačoch je integrované elektrické zapaľovanie horákov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sklopný príklop stačí po varení jednoducho zavrieť a nedude vám na spotrebič sadať prach. Jednoduchý analógový displej ponúka intuitívne používanie, ktoré hravo zvládne ktokoľvek.

Varné zóny

K dispozícii máte praktickú plynovú varnú dosku, ktorá má 4 horáky rôzneho priemeru a výkonu. Horáky sú chránené praktickou liatinovou ochrannou mriežkou. Vďaka nej si hrnce a panvice udržia lepšiu stabilitu. Bezpečnostná poistka sporáka automaticky vypne prívod plynu v momente, keď plameň náhle zhasne. Ovládať ich je možné pomocou 6 otočných voličov. Analógový programátor umožňuje nastavenie času, stopiek, programovať pečenie alebo programovať čas trvania pečenia s neskorším začiatkom.

Režimy elektrickej rúry

Rúra sporáka je elektrická s objemom 57 l. Teplotu rúry je možné nastaviť v rozmedzí 60 °C - MAX (čo je 250 °C) okrem grilu. Rúra ponúka 10 druhov ohrevu. K dispozícii je tiež jednoduchý analógový časovač. Multifunkčná rúra umožňuje pečenie aj na viacerých úrovniach naraz s použitím ventilátora. Táto funkcia zároveň rovnomerne distribuje teplotu vo vnútri rúry na pečenie a pomáha pri príprave dokonalých jedál. Funkcia rozmrazovania umožňuje rýchle a jednoduché rozmrazovanie potravín ako napr. hydina, ryby, zelenina, chlieb i ovocie. Funkcia Pizza umožňuje pripraviť si v pohodlí domova chutnú pizzu. Pri tejto funkcii je teplo rovnomerne distribuované aby bola pizza chrumkavá a prepečená.

  • 5 druhov pečenia: tradičné pečenie, pečenie, pizza, horný ohrev, gril, gratinovanie, rozmrazovanie, doný ventilátor, Multi-pečenie, rýchly predohrev

Rýchly predohrev

Kombinovaný sporák s rýchlym predohrevom rúry na pečenie sa zohreje za polovičný čas. Už nie je potrebné rúru zapínať vopred a plánovať si tak,či je rúra správne ohriata a kedy môžete pokrmy vložiť dovnútra. S funkciou predohrevu to bude omnoho jednoduchšie.

*Obrázok je ilustračný.

Dvierka rúry

Pomocou funkcie Click&Clean jednoducho vyberiete sklo predných dverí vašej rúry a jednoducho ho umyjete a vložíte naspäť. Vyberateľné sklenené dvierka sú jednoducho čistiteľné pomocou vody. Dokonca je možné ich umývať aj v umývačke riadu. Stačia na to 3 jednoduché kroky:

  • 1. zatlačte výstupky na horných rohoch a vyberte sklenený panel.
  • 2. vyberte hornú prírubu dvierok.
  • 3. vytiahnite vnútorné sklo a vyčistite ho.

Parný samočistiaci systém Steam&Clean

Čistenie parou je ekologický automatický proces čistenia vodou. Využíva len čistú vodu bez potreby pridania čstiaceho prostriedku. Čistiaci proces trvá len 35 minút. Voda sa zohreje na 90 °C  a zmení sa na paru. Vďaka tomu sa tuky rozpustia a zvyšky po pečení potom jednoducho zotriete hubkou alebo handričkou.

Sprievodca varením

Na vnútornej strane dverí je umiestnený praktický sprievodca varením, ktorý ponúka najvhodnejšie funkcie, teplotu a úroveň umiestnennia plechu na pečenie podľa rôznych druhov pokrmov. Umožňuje tak využiť ideálne nastavenia rúry pre dosiahnutie skvelých výsledkov pečenia.

Úložný priestor

V dolnej časti sporáka sa nachádza praktický úložný priestor. Zásuvka umožňuje pohodlné skladovanie plechov, roštov a rôzneho kuchynského náradia, ktoré potrebujete mať na dosah ruky.

Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Indesit IS5G8MHA/E

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Zuzka

17. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráJana

28. 11. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon