Indesit LI8 S2E W


Šírka: 59.5 cm, Výška: 188.9 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: E,


Cena 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Indesit LI8 S2E W bielom prevedení ponúka dostatočný priestor v chladiacej časti pre vaše potraviny a to 228 litrov. Mraziaca časť má 111 litrov. Chladnička je vybavená 4 sklenenými policami pre praktické uskladnenie a dokonalý prehľad nad všetkými potravinami. Okrem toho môžete využiť police vo dverách chladničky a veľkú zásuvku na zeleninu a ovocie. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať aj vďaka praktickému vnútornému osvetleniu.

Indesit LI8 S2E W

Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. Kvapky vody na zadnej stene chladiaceho priestoru znamenajú, že prebieha fáza automatického odmrazovania. Rozmrazená voda automaticky steká do odtokovej dierky a zhromažďuje sa v nádobke, z ktorej sa vyparuje. Objem chladničky je 228 litrov a jej vnútorný priestor tvoria 4 sklenené poličky, 1 plastová zásuvka zásuvka na ovocie a zeleninu a 3 dverové poličky.  Celý vnútorný priestor chladničky je osvetlený za pomoci LED. 

Direct Cool

Technológia Direct Cool zaisťuje správnu vlhkosť pre skladovanie potravín vo vnútri chladničky.

*obrázok ilustračný*

Zásuvka na ovocie a zeleninu

Táto samostatná zásuvka je ideálnym miestom pre uchovanie ovocia a zeleniny. Zásuvku využijete tiež pre oddelené skladovanie delikátnych potravín.

*obrázok ilustračný*

Výsuvná polička

Špeciálne navrhnutá polička, ktorú je možné vysunúť. Sklenené poličky sú vybavené blokovacím systémom, ktorý zabráni vysypaniu potravín. Poskytuje bezpečné a praktické riešenie pre jednoduchý prístup ku všetkým položkám uloženým v chladničke, a to aj v tých najskrytejších rohoch.

*obrázok ilustračný*

Veľká kapacita mrazničky

V mrazničke s objemom 111 litrov sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky. Mraziaci výkon je 5 kg/24 hodín a odmrazovanie mrazničky je manuálne.

*obrázok ilustračný*

Zmena smeru otvárania dverí

Ľahko zmeňte smer otvárania dverí podľa riešenia vašej kuchyne. Dvere sa štandardne otvárajú na pravú stranu, ale ak potrebujete, možno otváranie zmeniť na stranu ľavú.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 188.9 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit LI8 S2E W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené