Indesit RI 161 C

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %

Šírka: 58 cm, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Počet ovlád./ukazovat.výkonu: 1, Funkcia Boost: Nie, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Malá varná zóna (počet): 2, Štandardná varná zóna: 2, Velká varná zóna (počet): 2, Flexi zóna: Ne, Celkový príkon dosky: 6.2 kW,


Cena 148,00 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 169,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,96 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Indesit RI 161 C v čiernom prevedení má šírku 58 cm. Ponúka 4 varné zóny s ukazovateľom zbytkového tepla. Dve zóny sú malé, 1 väčšia a 1 stredná. Varná doska je vybavená praktickými funkciami ako detská poistka a časovač. Ovládanie varnej dosky je umiestnené v prednej časti napravo. Každá varná zóna má samostatné plynulé dotykové ovládanie.

Moderné a elegantné prevedenie

Sklokeramická varná doska Indesit RI 161 C vás poteší nielen svojim výkonom, spoľahlivosťou a bezpečnosťou, ale i svojim dizajnom. V elegantnom čiernom prevedení a jednoduchom modernom dizajne sa bude vynímať aj vo vašej kuchyni. Odteraz si jedlo budete môcť pripraviť na 4 varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok.

Jednoduché dotykové ovládanie

Sklokeramická varná doska je navrhnutá s dotykovým senzorovým ovládaním. Každá varná zóna má vlastné ovládanie. Praktický a ergonomický dotykový ovládací systém umožňuje rýchle a presné nastavenie varenia, s dobrým prehľadom o varení a jednoduchým prístup ku všetkým funkciám. Odteraz si môžete nastaviť intenzitu podľa vašich potrieb úplne jednoducho.

Bezpečnosť a funkcie

Pre bezpečnú prevádzku je sklokermaická varná doska vybavená funkciou detskej poistky. Po jej aktivovaní zabránite manipulácii s nastavenými funkciami alebo zapnutiu varnej dosky. Disponuje je aj praktickým časovačom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 58 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 1
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 2
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 6.2 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Indesit RI 161 C

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené