INSTAX SQUARE Link Midnight Green

  • Zľava

Foto tlačiareň, Tlačová technológia: 3-farebná expozícia s OLED, Tlač: farebná, Maximálne rozlíšenie (DPI): 318, Bluetooth, Počet USB 2.0 portov: 1, AirPrint. Viac info

Farba


NAY Extra cena 133,19 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 14,80 €.

Cena 147,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,96 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 14,80 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosná tlačiareň INSTAX SQUARE Link v zelenom vyhotovení prichádza s množstvom jedinečných funkcií, ktoré podporia kreativitu. Umožňuje tlač obrázkov s rozmermi 62×62 mm a rozlíšením 318 dpi. Podporuje tlač s funkciami rozšírenej reality a obrázkové formáty JPEG, PNG, HEIF a DNG. Je vybavená vstavanou batériou s výdržou na približne 100 výtlačkov. Pripojenie zabezpečuje technológia Bluetooth.

Kompaktná tlačiareň

Prenosná tlačiareň INSTAX SQUARE Link vo vyhotovení Midnight Green má kompaktné rozmery a telo s pruhovanou textúrou. Umožňuje tlač fotografií s rozmermi 62×62 mm. Disponuje rozlíšením tlače 318 dpi. Podporuje obrázkové formáty JPEG, PNG, HEIF a DNG. Pomocou technológie Bluetooth dokáže prijať obrázok z vášho mobilného telefónu. Vstavaná batéria poskytne energiu na vytlačenie približne 100 výtlačkov.

Tlač s funkciami rozšírenej reality

V aplikácii INSTAX SQUARE Link môžete pridávať k obrázkom funkcie rozšírenej reality, ako sú špeciálne efekty, text, obrázky, farby pozadia a animácie. Obsah rozšírenej reality sa vám odomkne po naskenovaní QR kódu, ktorý bude vytlačený na fotografii. Digitálne zdieľanie obrázkov umožní funkcia INSTAX Connect.

Rôzne možnosti prispôsobenia výtlačkov

Pre vaše úpravy budete mať množstvo šablón rámov, digitálnych nálepiek a rôzne režimy tlače. Môžete si vybrať medzi režimom tlače INSTAX-Rich Mode a INSTAX-Natural Mode. Fotografie vylepšíte tiež umeleckými filtrami alebo úpravou jasu, kontrastu a sýtosti obrazu. Nechýba ani možnosť spojiť až 9 obrázkov do jednej koláže. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Tlačová technológia 3-farebná expozícia s OLED
Tlač farebná
Maximálne rozlíšenie (DPI) 318 dpi
Air print Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií INSTAX SQUARE Link Midnight Green

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami